Wpis z mikrobloga

O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znowu hołota z androida się zleci i będzie robić gównoburze.

Co trzeba mieć w ogóle w głowie, żeby oglądać konferencje firmy której go nie interesuje a potem wylewać, żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD na premierze samsunga nie ma czegoś takiego bo applowcy maja to w dupie XD

Poniżej typowy użytkownik androida podczas konferencji
aukolb - O trzeba przestać obserwować tag #apple i #iphone na najbliższe 72h. Bo znow...

źródło: comment_a8afRdxEWM1srs8EZhSkaWywgTgJZ6Pt.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@aukolb nie wiem co to znaczy hejt, ale jak coś wydaje mi się głupie to o tym napiszę. To, że tobie coś się podoba nie oznacza że innym też musi
  • Odpowiedz
@Tommy__: owszem, tylko skala jest 10x mniejsza i dobrze to widać przy konferencjach apple i samsunga.
W tamtym roku w następny dzień po konferencji apple miałem 999+ powiadomień z tagów apple i iphone i większość wpisów to zwierzęta z androida hejtujący wszystko.

Po konfie samsunga było z maks 200 powiadomień i praktycznie mało co hejtu bo każdy ma #!$%@? na te konferencje
  • Odpowiedz
@aukolb bo Samsung jest nudny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A konfe apple reklamują jej fanatycy, wśród znajomych co mają ajfony dawniej w kółko o niej słyszałem, dzisiaj już mniej, widocznie dojrzali.

A o hejt u Apple nie trudno. Sam chciałem kupić nowego macbooka ale jak zobaczyłem tą śmieszną klawiaturę to zrezygnowałem. A starą uznawalem za genialną.
  • Odpowiedz
@aukolb: Jestem w elitarnej grupie ajfonowców na Facebooku. Większość postów to czy brać ten złom z Allegro czy to podróba, kradziony czy refurb i czemu nie działa przycisk po wymianie ekranu.

Poza tym masa blokowań, odbloków i rzeźbienia w gównie pt. czy jak zepsuję ubezpieczony telefon to dostanę nowy, albo czy warto dopłacić dwie stówy żeby z czwórki przesiąść się na piątkę XD

To tak a propos argumentu, że ajfona
  • Odpowiedz