Wpis z mikrobloga

a 18zł dla polaka to 2h pracy


@daaniel121: Dla jakichś 8% polaków, tyle zarabia minimalną.
@pettyk 25% ma minimalna liczac umowy o prace bo tylko takie statystyki sa prowadzone. Ze zleceniamivprzybedzie pare procent. Wywal na same sniadanie w knajpach 300zl. Powodzenia
a 18zł dla polaka to 2h pracy


@daaniel121: Dla jakichś 8% polaków, tyle zarabia minimalną.
@pettyk 25% ma minimalna liczac umowy o prace bo tylko takie statystyki sa prowadzone. Ze zleceniamivprzybedzie pare procent. Wywal na same sniadanie w knajpach 300zl_400zl. Powodzenia. Kredyt sie sam nie splaci i dzieci nie naarmia u tych lepuej zarabiających
Pracowałem kiedyś w pewnej firmie w centrum 300 tysięcznego miasta. W centrum były dwa bary mleczne, chodziłem tam regularnie. Regularność to 2 lub 3 razy w tygodniu, w pozostałe dni nie miałem ochoty na jedzenie bo miałem kaca. W tych barach mlecznych zjadałem pyszne i pożywne śniadanie w cenie mocno niskiej. Mocno niska cena na przełomie wieków oznaczała 5 PLN! Piątal za jajecznicę z pieczywem i kawę! Uwielbiam bary mleczne, których już
@walter-pinkman: zdarzyło mi się zjeść i jest drogo oraz...mało na talerzu. W domu mając naleśniki z syropem klonowym, boczek w plastrach, jajka, grzanki i kawę świeżo zmieloną wyjdzie taniej, zdrowiej i lepiej sobie pojesz przygotowując odpowiednio dużą porcję . Tylko raz miałem tak że nie mogłem już zjeść omletu we Wrocławiu w Locie kury a był zarąbisty. Zależy od miasta bo Kraków jeśli chodzi o śniadania to tragedia.