Wpis z mikrobloga

@azetka: moi poprzednicy w pokoju zaprosili te k---y do mieszkania.. Trzeci miesiąc próbuje się ich pozbyć. Nie mam pojęcia gdzie są larwy, dzień w dzien zabijam jednego-dwa i dalej ich się nie mogę pozbyc
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: wypieprzasz wszystko, dosłownie wszystko z szafek (i to co masz nad i pod szafkami, lekarstwa tez). Nawet jak jest zamknięte to te k----e potrafią przez folie sie przedostać. Jakieś słoiki, puszki i tak bym profilaktycznie przepłukał. Dalej szafki przepsikujesz tym

https://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/2003020142783?utm_source=google&utm_campaign=dotcom_dec_jan&utm_medium=feed&gclid=EAIaIQobChMIycXR_6ib1gIVETobCh2lLQZgEAQYBCABEgJTH_D_BwE

Na koniec nie zaszkodzi kilka plastrów do monitorowanie czy nie wrócilo.
  • Odpowiedz
@Radus: Ale problem jest taki, że one żyją w pokoju gdzie nie mam jedzenia xD Nie wiem co one tu w---------ą, ziemie z bazylii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak jest ich mniej, bo wlasnie przykleiłem te plastry, to wyginęło ze 30 sztuk. Swoje rzeczy z kuchni wywaliłem od razu, jak zobaczyłem, że sa tu mole. Teraz wszystko co mam trzymam w szklanych i plastykowch pojemnikach
  • Odpowiedz