Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sobie poradzić z pewną sytuacją?

Otóż mam 23 lata. Jestem niewierzący. Po wielu długich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że nie byłbym w stanie związać się z nikim innym aniżeli dziewicą. To właśnie ta niewinność, to, że dziewczyna to właśnie mnie ofiaruje tą ważna dla niej rzecz, mnie strasznie rajcuje. Perspektywa odkrywania się nawzajem i tak dalej jest dla mnie bardzo pociągająca. Osoba doświadczona nie jest dla mnie wartościowa, coś jak tinderowe 180cm+. Oczywiście nie tylko to, bo też i wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, nadawanie na tych samych falach. Chciałbym, aby taki związek był na całe życie. Ale do czego zmierzam....

Nie wyobrażam sobie, ażeby moja partnerka miała kogokolwiek przede mną. Nie potrafiłbym takiej osobie zaufać, po prostu. Jestem zdania, że skoro straciła cnotę z chadem to niech się z nim zwiąże, a nie zawraca interes normalnym chłopakom, m. in. mnie.

Czasem piszę na różnych czatach z dziewczynami i nawet kiedy jest fajnie i w ogóle to kiedy dowiaduję się, że np. się z kimś ruchała to po prostu od razu czar pryska i nie mam dalej ochoty z nią konwersować i tracić na nią czasu.
Gdzie szukać w dzisiejszym świecie takich osób?
Co wg was powinienem zrobić? Pewnie większość z was uzna to za g---o problem, ale mój mózg mi tak mówi i nie zmienię tego, bo znam swoją wartość.
To nie bait!
#niebieskiepaski , #rozowepaski, #zwiazkii, #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: rzeczywistość często jest wielowymiarowa i dużo brutalniejsza, g---o wiesz o sobie i życiu dopóki nie znajdziesz się w konkretnej sytuacji. Dzisiaj to odrzucasz, ale to nie znaczy że nie ulegniesz, życie nie takich kozaków łamało. Wizja opa jest możliwa, ale łuhuhuhuhuhu - dużo zachodu i samozaparcia będzie opa to kosztowało, niech lepiej przemyśli czy na pewno tego chce. To mogą być tylko złudzenia, bo dopóki czegoś się nie przeżyje,
  • Odpowiedz
@Henioslaw: Według statystyk jest dokładnie na odwrót. Im więcej partnerów przed ślubem tym mniejsza szansa na trwałe małżeństwo i większe prawdopodobieństwo rozwodu.
  • Odpowiedz
@azetka: Tak realnie to akurat Mocniej ma z tym rację bo jeszcze w XIX wieku bardzo popularne było to że z kobietą uprawiało się s--s tylko w celu urodzenia dziecka i to też w taki sposób bez udziwnień a jakieś udziwnienia się robiło z prostytutką :p
  • Odpowiedz
powinieneś iść do psychoterapeuty, a może i do psychiatry, zdiagnozują ci któreś z wesołych zaburzeń osobowości, i jak będziesz miał szczęście to po terapii będziesz umiarkowanie normalnym członkiem społeczeństwa


@galaxie500: Niech się ustawi w jednej kolejce z kobietami, które chcą mieć facetów wyższych niż 170 cm XD.

Typowy wypok, kazdy może mieć wymagania jakie chce, ale wymagania faceta trzeba leczyć u psychiatry XDDDDD
  • Odpowiedz
OP: @galaxie500: Dlaczego uważasz, że jestem nienormalnym człowiekiem? Czyli większość bab na świecie też jest nienormalna, skoro od razu dyskwalifikują kogoś, bo nie ma magicznych 180cm wzrostu albo nie mają milionów na koncie?
@PlujacaRozowypasek: Tym sposobem znajdę zapewne tylko golddiggerki, które mnie nie interesują. Czemu ja mam mieć gorzej od takiego sebixa, co on sobą reprezentuje, że takie karyny chcą z nim stracić dziewictwo i żyć?
@corrs: Po pierwsze, jak napisałem, jestem niewierzący. Po drugie nie jestem pedofilem jak #mahomet oraz #muzulmanie
@WybuchowaKreatura: Skoro piszesz, że kochali się to może mi wyjaśnisz czemu się rozeszli, skoro była miłość i te sprawy? Nie zależy mi na znajomości opartej na kłamstwie i obłudzie...
@WybitnaKochanka: A co złego jest w czatach? Miejsce jak każde inne do poznawania ludzi.
@lukaszlukaszkk: Jak spełni również: "Oczywiście nie tylko to, bo też
  • Odpowiedz
AfrykańskaŁania: hahaha otwarcie powiedziałeś to co mysli wiekszosc facetow. wiekszosc zawsze lubiła dziewice, bo t jest instynkt. tyle ze ty to powiedziałeś, oni tylko tak postepuja zamiast miec szlaufa ktora ruchalo 20 xD to normalne jest, co nei znaczy ze dzisiaj taka znajdziesz. jesli juz nznajdziesz t obedzie pewnie walnieta w innym aspekcie, brzydka, albo w ogole aseksualna. dzisiaj kobiety sa wolne i sie ruchaja jak mogą wiec nie badz idealista,
  • Odpowiedz
Mamzasady: Ludzie mają pustkę w głowie, skoro gnoją OP za posiadanie własnych preferencji. Trzymaj się, też tak mam. Nie słuchaj miernot które okazały właśnie swoją tolerancję i szacunek do drugiej osoby... a raczej jego zupełny brak.
Im się w główkach nie mieści że można być ateistą i jednocześnie traktować s--s jako wisienkę na torcie. Świat nie jest czarno biały, wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@heliodorgi: Jak czytam że kobieta się lubi p-------ć z trzema facetami naraz- spoko, to tylko fantazja, nie trzeba na to zwracać uwagi, można budować normalny związek. Jakiś koleś chce mieć nieużywaną laskę- jesteś chory, musisz się leczyć. Ja p------e ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz