Wpis z mikrobloga

Taki kebab za 8.80zl (maly) w Koscierzynie w Galerii Koscierskiej (? Jakos tak, przejazdem bylem)
Duuuzo miesa i sporo ilosc sosow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj jest 1000 wysp i na dole Meksykanski od Fantex (cala kolekcje maja i mozna nawet sobie 5 sosow za free se dobrac)
Wolam eksperow @polik95 i @50HerbatGreya
#kebab #koscierzyna #jedzenie #obiad #kebap
Marcinowy - Taki kebab za 8.80zl (maly) w Koscierzynie w Galerii Koscierskiej (? Jako...

źródło: comment_iwx4Ub7Q8ss3D2XsXwQYARi7IX5wrTFh.jpg

Pobierz
  • 30
@Marcinowy a ja ostatnio wpadłem do hindusa do lokalu i mówię szefuńciu dej no kebsika takiego dobrego, on ze prosie czekać zaraz będzie 20 zl się należy jak chińczykowi ryż. Dałem i oczekiwałem czegoś w stylu co tu pokazujesz.
I #!$%@? dostałem taka cienka tortille, w środku trochę mięsa i sałaty do tego keczup. Hindus #!$%@? więcej u niego nie jadłem i nie bede.
@Marcinowy: @LubieHardkor: @polik95: @50HerbatGreya: @Marcinowy: @Rayon: @Rayon: @Rayon: @PMV_Norway: @polik95: @polik95: @Niewierny_Mops: @matixrr: @wojtek_bez_portek: @m4rk: @somebody: @Volt224:

Czy wy macie godność człowieka i mówicie na ten rakowy twór rodem z białoruskiej budy na dworcu kebabem i wam ślinka cieknie na jego widok!!!
Ludzie miejcie godność i nazywajcie rzeczy jak trzeba, to co na zdjęciu to