Wpis z mikrobloga

Najpyszniejsze jedzonko Tylko w Polsce.

Tysiące Włoskich restauracji które znasz
Setki knajp z azjatyckim żarciem
Tysiące fast-foodów z Tureckim kebabem
Setki tysięcy amerykańskich fast-foodów

Wymień 3 sieci z Polskim najlepszym na świecie jedzonkiem które znaja europejczycy.
No dobra chociaz jedna ;)

#polska #emigracja #europa #swiat
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konwerter: Właśnie to jest piękne w Polskiej kuchni, nie jest masowa, jest mało znana i wyśmienita zarazem.

Co mi z tysiąca włoskich czy innych zagranicznych restauracji skoro wszystko to jest oklepane i spotkasz to niemalże wszędzie gdzie nie pojedziesz a dodatkowo większość to na odpiertol się robione i średnie w smaku bo ilość a nie jakość.

Kiedyś się mnie znajomy z pracy Anglik zapytał dlaczego tak mało Polskich restauracji z
  • Odpowiedz
@Vincenzo: Nie chodzi o to że chcę wychwalac niemiecka kuchnie ale nie mam tez powodów żeby spuszczać się nad polską jak to maja w zwyczaju rodacy. Niemieckie knajpy też znajdę nawet w moim rodzinnym mieście: http://www.silesiacitycenter.com.pl/sklep/1/bierhalle

Bratwurst też dostaniesz w polsce gdzie nie kopniesz, nie mam pojęcia czy pomysł na smażoną kiełbasę z musztardą i bułką przyszedła z Niemiec,nie chce mi się googlować ;)
  • Odpowiedz
Właśnie to jest piękne w Polskiej kuchni, nie jest masowa, jest mało znana i wyśmienita zarazem.


@Namarin: Jest jak każda inna. Sukces odniesie ta kuchnia która smakuje większości. Widocznie polska kuchnia nie smakuje większości jeżeli nie mozna zrobić na niej dobrego biznesu.
  • Odpowiedz