Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech mnie ktoś przytuli:( chciałabym się w końcu zakochać i żeby mnie ktoś pokochał. Ale nie wiem jak to zrobić:( ciągle mi to nie wychodzi! I w taki dzień jak działa wtulić się w ramiona, o tym właśnie marzę:(( Nie szuka nikt różowegopaska? Umiem gotować i nie mam nadwagi( ͡° ͜ʖ ͡°) #zwiazki #milosc #niebieskiepaski #feels #przegryw ryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolna, ładna, #!$%@??


@RaveNiva:

Nie rozumiem czemu wykopki tak z góry to zakładają. Czy to ze jest wolna, nie ma faceta, od razu oznacza ze jest jebnieta? Sam znam kilka swietnych wolnych rozowych ale często to z własnej woli są same - albo są zbyt pochloniete pracą i nawet na spotkania nie mają czasu, albo nie lubią pchać się w każdy związek.

@AnonimoweMirkoWyznania: Probowałaś sympatii, czy innych portali?
  • Odpowiedz
OP: @PomocnikWysuniety: dzięki za zrozumienie. Jestem na portalu, trochę chodziłam na spotkania, ale jakoś z każdym kolejnym spotkaniem tracę nadzieję. Gdy ktos mi nie pasuj to od razu to mowie lub pisze i tak liczba kandydatów się zmniejsza. Nie chcę komuś robić nadzieję, bo znam siebie i nie potrafię się zmuszać do kontaktów z kimś kto mi się nie podoba. Umawiałam się z jednym fajnym chłopakiem, ale nie wyszło
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czasem warto się z kimś dłużej pospotykać i "dać mu szansę" (oczywiście chodzi o takich spoko ale nie zachwycających chłopaków) - sprawdzone przeze mnie i przez moje koleżanki. Warto być otwartym, empatycznym, nie oceniać i chcieć poznać drugą osobę (oczywiście jesli spełnia nasze podstawowe wymagania ale nie mogą być jakieś z kosmosu :P )
  • Odpowiedz