Wpis z mikrobloga

@tr0llk0nt0: moze :) ale alurat nie chciala zebym za cokolwiek placil i ciagle po rynku spacerowalismy albo siedzielismy na lawce... no ale #!$%@? :) nie to nie ja plakac nie bede, tylko troche humor #!$%@?, bo czego to ona nie pisala przez 2 miesiace...
@Cenwargh: mordo miałem to samo- pierwsze randewu i bylismy wtuleni, 2 piwa krążyły we krwi, nie chcielismy sie rozejść. Później jeszcze komplementy przez sms wpadły więc wiedziałem ze ryba złowiona tym bardziej że kontakt był super. Nastepnie znikąd lżejszy kontakt i po kilku dniach na insta patrzę że wstawiła zdjęcie ze swoim byłym na którego narzekała w rozmowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem ze masę cip w
@Cenwargh: skok w bok. Spróbowała i żałuje, więc cię zlała. Nawet jak było fajnie, wg ciebie to kalkulacja jej mówi że woli swojego bolca z którym jest długo .

Trafi się ktoś lepszy niż ty, to może odepnie ten wagon. ;)
@Cenwargh: wtulona na pierwszej randce? Takich lasek sie nie bierze na powaznie i przede wszystkim nie caluje bo nie wiadomo co ssala pol godziny wczesniej. Byles ktorys z kolei ale jakis chlopaczek o 1 punkt wyzej sie nia zainteresowal to cie olala. Tak dziala tinder i po to zostal stworzony, a stulejarze szukaja tam milosci w akcie desperacji xD