Wpis z mikrobloga

Hej Mirki ;) wybieram się jutro do lasu, a jako że z moją orientacją w lesie jest kiepsko potrzebuje jakiejś apki, która doprowadzi mnie z powrotem do auta. Używałam do tego kiedyś #runtastic ale nie wiem czy on działa bez podłączenia do neta - nie chcę, żeby w środku lasu padła mi bateria. Znacie jakieś fajne apki, które zapisują trasę bez włączania danych?
Taguje #endomondo i #android może ktoś pomoże ;-)
  • 20
  • Odpowiedz
Hej Mirki ;) wybieram się jutro do lasu, a jako że z moją orientacją w lesie jest kiepsko potrzebuje jakiejś apki,


@krolka89: Nie ma takiej aplikacji która sprawi że przestaniesz być lesbijką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@krolka89: po prostu znajdź mapę, gdzie da się korzystać offline (np. Osmand) i da się dodać punkt do ulubionych. Wtedy dodajesz punkt przy samochodzie do ulubionych, a w razie problemów każesz mu wyznaczyć trasę na ten punkt. I jest to lepsze, bo jak zrobisz np. wielkie koło, to fajniej jak program Ci wyznaczy najkrótszą drogę, niż jakby kazał Ci wracać po swoich śladach.
  • Odpowiedz
@NH35 a zakładając że w ogóle nie zawiera dróg to też nie wyznaczy. Po co miałbym polecać mapę bez szlaków? zresztą nawet bez drożek wiele daje zorientowanie sie gdzie jest samochód a gdzie ty.
  • Odpowiedz