Wpis z mikrobloga

Zabrałem żonę na romantiko kolację. Tzn chciałem zabrać. Mała z babcia, stolik zarezerwowany, koszula na spinki, Daniel Wellington na ręce ogólnie Testoviron. Różowy sukienka, pod nią też ciekawie ogólnie 12/10. Lecimy sobie na luzaku atmosfera super. Jakieś 10 km od domu coś mi me Audi zaczyna głośniej chodzić, ze niby RS4 ale w B8 nie było takiej wersji. Po chwili metaliczny stuk jakby coś o asfalt obcierało. No #!$%@?. Teraz? Dwa lata od zakupu nic się nie działo! No dziś? Zaglądam pod spód, łącznik od wydechu odpadł, zardzewiał. Tak nie podejdziemy pod lokal wstyd. Jak wóz drabiniasty. Po drodze moja pracbaza, tam mam rezerwowe cichy w razie co, wskakuje w dresy, paleciakiem auto w górę u na najlepszy wynalazek jaki znam trytytki szybka naprawa. Jakby nie zdolność improwizacji z kolacji i tego spod sukienki różowego było by raczej nici...
Kolacja się udała, różowy do dziś wspomina że była niezapomniana...
#wiewiurwwarsztacie #mechanikasamochodowa #trytki
Pobierz WiewiurPL - Zabrałem żonę na romantiko kolację. Tzn chciałem zabrać. Mała z babcia, s...
źródło: comment_C97YFgDfklJMhCqq6CdbSlmk7yFvsKjU.jpg
  • 12
@WiewiurPL: potwierdzam, u mnie trytki trzymają wydech, a w drugim lusterko wsteczne;) a było, że i
Trzymały zderzaki w hondzie, służyły jako zamek drzwi i maski, trzymały osłony gumowe przegubów (Discovery 4 xD), trzymały światła i blendę w civicu, i filtr powietrza.
Mam spodenki gdzie dziury 'cerowałem' trytka;)
Nawet jakiś związek próbowałem tym naprawić, ale po wizycie policji musiałem ją wypuścić.