Wpis z mikrobloga

#pracbaza w branżach #automatyka #elektryka
Poszukuję plecaka, do pracy, wytrzymałego, w kolorze ograniczającym widoczność zabrudzenia, z duża ilością komór, pojemnego.
Póki co znalazłem
dell tek 15,6 w kolorze szaym, taki jak tutaj

Może ma ktoś coś lepszego?
Budżet około 200 pln.

Co będę w nim nosił? Laptop, dysk, latarka, klucze, śrubokręty, mierniki, kable, przewody i inne mniej lub bardziej potrzebne rzeczy.
  • 13
  • Odpowiedz
@firetech: 15.6'' tak, sa dwie komory ale nie ma gabek, wiec musisz jakis pokrowiec sobie zalatwic.
To mega prosty plecak, sluzyl mi ponad 6 lat az w koncu go wywalilem bo zrobil sie jeszcze bardziej brzydki.
  • Odpowiedz
@firetech: musi być plecak? A może torba taka: EAIaIQobChMIuYuyhf2N1gIVzbDtCh3HqQPWEAQYASABEgIzKDBwE
Jest osobne miejsce na laptopa a i troche narzedzi sie zmiesci. Do tego nie do zajechania. Mam cos w ten desen od... prawie 3 lat.
  • Odpowiedz
@firetech: mam ten: https://www.x-kom.pl/p/23776-plecak-na-laptopa-targus-classic-15-16.html
- Ma dużo kieszonek, mniejszych, większych, za siateczką itp
- Dół jest wzmacniany takich materiałem plastikowanym dzięki czemu się nie rozrywa od dołu a od zawsze miałem z tym problem
- ramiona i plecy są wyłożone taką miękką wytrzymałą gąbką dzięki czemu dobrze i przyjemnie się nosi nawet po obciążeniu aczkolwiek w sezonie letnim "pomaga" się pocić
- Kieszeń na laptopa jest wyjmowana więc możesz zdecydować
  • Odpowiedz