Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki, nastał ten czas i szukam beta testerów do gierki "Stickman RPG", jest to prosta gra typu idle clicker, naszym zadaniem jest zdobywanie coraz to wyższych funduszy, kupowanie ekwipunku, rozwijanie statystyk postaci + walka na arenie (automatyczna), na gifie widać mechanizm kliku (musimy w odpowiednim momencie kliknąć przycisk tarczy), sama gra jest bardzo prosta, jest dostępna do testów na platformę Android (Waży z ~25MB). Naszym celem jest pokonanie Rogali Von Michaił Białkow i Efilkn von zbożow, dwóch potężnych władców rogali i serwerowni #heheszki
Wróg jest potężny i to jeszcze jak. Sama gra jest dość prosta, wciąż się uczę tworzenia gier (jest to moja trzecia gra, mam 19 lat). Jeśli macie Państwo jakieś pytania, to z chęcią na nie odpowiem (śmiało pisać tutaj, lub na PW).

Jak się zgłosić jako tester?
Napisz do mnie na PW + podaj swój adres e-mail + nazwę swojego telefonu, każdy testuje ile może, nie ma jakiś wymagań, piszcie różne odczucia, błędy i takie tam na PW. Testy rozpoczną się w tym tygodniu (99%), opcjonalnie w następnym. Ostrzegam, gra może być słaba.

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev , pod tym tagiem będę umieszczał postęp z tworzenia moich gier, statystyki z liczby pobrań itd.

Obserwuj ---> #donislawdev oraz

Facebook
Twitter
Moje Inne Gry

#gamedev #android #gryandroid #rozrywka
Pobierz DonislawDev - Witajcie Mirki i Mirabelki, nastał ten czas i szukam beta testerów do g...
źródło: comment_oi4tIAFKScqwwoZduzxrUb5njPQlqQ6F.gif
  • 6
@SomeoneFromPoland:
Odpowiem jeszcze Panu na poprzednie pytanie (usunięcie wpisu):
Witam Pana, niestety zawsze jak piszę o swojej gierce, to zawsze bardzo się stresuje (tak samo jak wydaję), przez pomyłkę zapomniałem dodać tagów, ale już dodałem:
https://www.wykop.pl/wpis/26579269/witajcie-mirki-i-mirabelki-nastal-ten-czas-i-szuka/
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-} Bardzo przepraszam za kłopot, niestety stres czasami odbiera logiczne myślenie.

Niech Pan odblokuje PW (ustawienia) i niech Pan do mnie napiszę na PW swój adres e-mail + model