Wpis z mikrobloga

#lublin #skutery #motocykle #motocykle125

Mirki i Węgierski,
Taka sprawa jest. Wymyśliłem sobie, że będę walczył z kryzysem wieku średniego poprzez zakup maxiskutera. Takiego o pojemności 125cm. W związku z tym, że niewiele znam się na mechanice, poszukuję kogoś kto pomoże wybrać mi spośród kilku propozycji. Może coś przy okazji doradzi. A może wybije mi to z głowy.
A jeszcze lepiej jakby to był ktoś z okolic Lublina, tak by dokonać oględzin wybranej sztuki. Oczywiście "kasa się będzie zgadzać".

Znajdę tu taką pomoc?
Pomożecie?
  • 26
@ziemniag pcx wydaje mi się lekko za mała. A co sądzisz o Peugeot Satelis Compressor? Brałem pod uwagę jeszcze SYM gtx. Marka mało w Polsce znana ale na zachodzie jeździ tego batdzo dużo. Ma dobre opinie. I za cenę 10cio letniego Burgmana można kupić 3 letniego SYMa.
@przema99: kup sobie coś na czym masz możliwość usiąść i się przejechać parę kilometrów. A po max dwóch sezonach sobie zrób normalne prawo jazdy i kup coś większego :D bo 125 ccm to ewidentnie za mało do jazdy, chyba że jeździsz tylko "dookoła komina"... mam teraz Aprilkę Atlantic 125 i zmieniam w przyszłym sezonie na Kymco 500.
@przema99: jak chcesz kupić sobie skuter do oglądania, to kup jakiegoś zadbanego japończyka. Dla mnie atlantic jest zwykłym jeździdłem i czy będzie miał po sezonie jazdy 3 czy 4 rysy więcej niż sezon przed, to nie ma znaczenia - zwłaszcza że do niego można kupić plastiki w cenie 20-50 zł za element :) Przestałem zwracać uwagę na wygląd po wypadku który miałem parę lat temu... wtedy miałem zadbanego Burgmana 400, który
@przema99: Mnie osoba, która mi pomagała powiedziała tak:
-dobrze, że chcesz kupić motocykl, bo w skuterze bym nie pomógł
-dlaczego?
-bo mężczyzna może wsiąść na skuter tylko wtedy, kiedy chce przewietrzyć #!$%@?ę

pisownia oryginalna