Wpis z mikrobloga

Musa, 25 letni kurdyjski snajper, stoi na dachu budynku w Kobani, Syria 2015.

Artykuł i więcej fotografii

#starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #gruparatowaniapoziomu #syria #wojna #myrmekochoria
myrmekochoria - Musa, 25 letni kurdyjski snajper, stoi na dachu budynku w Kobani, Syr...

źródło: comment_X2ySTBXgUYq7JTXx36NFr5VtdTs5otzE.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to powiedz mi, czemu arabia saudyjska nie przyjmuje uchodźców? jest z ich kręgu kulturowaego, bardzo blisko, jest obrzydliwie bogata i ma obozy dla uchodźców (PUSTE) na 500.000 każdy


@szuli12: Z tego samego kręgu kulturowego - w Turcji jest ponad MILION uchodźców w podobnych namiotach, w malutkim Libanie podobna liczba.
  • Odpowiedz
@szuli12:
To nie jest obóz dla uchodźców tylko miasto namiotowe w Minie koło Mekki, które może pomieścić 3 miliony pielgrzymów. Proszę o zdjęcia tych saudyjskich obozów, o których wspomniałeś, że pomieszczą pół miliona każdy. A nie z jakimiś randomowymi zdjęciami zupełnie innej instalacji wyjeżdżasz. OBOZY, a nie pole namiotowe dla pielgrzymów.
  • Odpowiedz
@gandhi: że Polska nie pomaga - to ty spakuj książki i naucz się czytać komentarze ;)
a w Turcji jest milion uchodźców bo SĄSIADUJE Z SYRIĄ.... Polska sąsiaduje z Ukrainą i też mamy już DWA miliony ukraińców u nas - uciekających przed wojną i migrantów zarobkowych
więc SHABANG Polska 2;1 Turcja
  • Odpowiedz
@szuli12: Baranie, gdzie ja napisałem, że Polska nie pomaga? Czy każdego, kto do Ciebie napisze, kwalifikujesz do jakiejś urojonej grupy i przypisujesz mu teorię? Masz chyba jakąś manię prześladowczą. I jeszcze to p--------o, że Ukraińcy to uchodźcy :D chyba przed biedą. Zresztą z kim ja gadam... #czornolisto bo szkoda słów na idiotów.
  • Odpowiedz
@lubiekaszezeskwarkami: Kobietom i dzieciom hahahaha. Ci ludzie co napierają do polski nie są z Syrii tylko z Afryki. Po drugie mają piękne ciuchy i komki jakich ty nie masz. Po trzecie są nietolerancyjni dla naszej kultury i przepisów. Zaproś do siebie- kto ci broni przyjąć ich LEGALNIE, no kto?
  • Odpowiedz
@fidelxxx: czyli nie mogą zaakomodować swoich braci i siostry w wierze i im pomóc jak mahomet nakazuje? :) a szkoły, dworce kolejowe, miasta namiotowe, hotele, hale sportowe, hale portowe w europie to są OBOZY?
nie, ale na nie zostały przerobione
tutaj masz wszystko (i tak to pole namiotowe też było wykorzystywane jako obozy tymczasowej lokacji uchodźców)
  • Odpowiedz
@gandhi: czornolisto hue, widzisz o czym rozmawiam z innymi i wtykasz swojego dzióba... do szkoły czornolisto jutro wstajesz
ukraińcy to i uchodźcy i migranci zarobkowi - al enie rozpoznasz jednych od drugich bo wszyscy... PRACUJĄĄĄĄĄ :)
  • Odpowiedz
@szuli12:
Nie odwracaj kota ogonem. Napisałeś, że Saudyjczycy dysponują kilkoma obozami dla uchodźców po pół miliona miejsc w każdym, a potem nie potrafisz udowodnić ich istnienia, czyli po prostu łżesz jak bura suka.
  • Odpowiedz
@fidelxxx: to, że tobie się fakty nie przystają do rzeczywistości to twój problem - mają OGROMNE obozy z klimatyzacją, prądem, gazem gdzie mogą umiesciś spokojnie milion ludzi....... a ty mi tu dyrdymały opowiadasz 'bo to przecie obóz nie jest'
to powiedz mi czy w europie były jakiekolwiek obozy dla uchodźców?
nie
ale przerobili bardzo szybko inne budynki i nawet wybudowali obozy....................... nie pasuje ci, że teoria o konieczności przyjmowania uchodźców
  • Odpowiedz