Wpis z mikrobloga

Musa, 25 letni kurdyjski snajper, stoi na dachu budynku w Kobani, Syria 2015.

Artykuł i więcej fotografii

#starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #gruparatowaniapoziomu #syria #wojna #myrmekochoria
myrmekochoria - Musa, 25 letni kurdyjski snajper, stoi na dachu budynku w Kobani, Syr...

źródło: comment_X2ySTBXgUYq7JTXx36NFr5VtdTs5otzE.jpg

Pobierz
  • 45
Dzieci nue powinny siedzieć w obozie.


@lubiekaszezeskwarkami: To twoje wymysły.

buhahhaa to pokaż ile wysłała


Masz, ignorancie.

Ale jak słyszę, że rząd PL pomaga w Syrii to wiem, że to nieprawda i się we mnie burzy

— napisała na Twitterze Janina Ochojska.

"Wartość polskiej pomocy humanitarnej na rzecz regionu Bliskiego Wschodu w związku z konfliktem syryjskim i irackim wzrosła niemal czterokrotnie – z 12,8 mln zł w 2015 r. do ok.
@lubiekaszezeskwarkami: bo Polska pomaga prawdziwie potrzbującym - takie same rozwalone mieszkania odbudowuje, żeby biedni ludzie nie musieli płącić kosmicznych czynszy za mieszkanie w piwnicy z 50 innymi osobami... za odbudowane domy i pokoje gdzie są u siebie nie muszą już nikomu płacić............ i to jest wielka pomoc i wielka ulga... a nie to co proponujesz
@lubiekaszezeskwarkami: tzn.? w trakcie wojny tylko węgry podjęły się przyjmowania uchodźców z Polski
a reszta?
bo polacy uciekali ZE ZWIĄZKU RADZIECKIEGO bo byli WYWIEZIENI? i nie mogli wrócić do kraju?
ogarnij te swoje propagandowe głodne kawałki
a do ameryki może wyemigrować każdy
te twoje jęki nie są żadnym argumentem a już na pewno w sprawie dzisiejszych nachodźców, to absolutnie inna sytuacja
to powiedz mi, czemu arabia saudyjska nie przyjmuje uchodźców? jest