Wpis z mikrobloga

@AB47 używasz auto trackera? Krzyczy jak nie potrafi przyporządkowac czynności żeby wskazac co się robi?

edit:
Chodzi mi o to, aby jak najmniej klikać samemu. Bardzo ważne jest dla mnie, bo robię wiele projektów jednocześnie, wiele rzeczy i się między nimi przerzucam i chcę żeby w tle za mnie zliczało czas. Na razie w Toggl tego nie widzę.

Bo TimeCamp co chwilę się domaga żeby mógł właściwie przyporządkować. Na początku upierdliwe, ale
Pobierz D3lt4 - @AB47 używasz auto trackera? Krzyczy jak nie potrafi przyporządkowac czynnośc...
źródło: comment_7jEbJoXIlLAwgARBLPIBXVBJKhqJGtML.jpg
@normanos: ręcznie zmieniasz aktywności? Dopytuje jak nie rozpozna aktywności? Zainstalowałem i na szybko zobaczyłem jak to śmiga, ładny interfejs, ale nie widziałem opcji "dopytywania". TimeCamp super rozpoznaje i się przełącza sam między aktywnościami i dopytuje co robię jak nie rozpozna.
@D3lt4: to nie tak. APki do zliczania czasu dzielą się na dwie kategorie:

1. Zliczają czas per (manualne) zadanie

2. Zliczają czas przebywania w otwartym oknie aplikacji.

Ty mówisz o 2, my mówimy o 1. W 1 nie ma czego rozpoznawać bo sam wpisuje co robię dla jakiego klienta/projektu (choćby swojego). Nie mam najmniejszego powodu aby zliczać per aplikacja czy karta przeglądarki bo takie dane są dla mnie bezużyteczne i nie
@normanos: Nie dzielą się na dwie, bo TimeCamp posiada też tryb manualny i automatyczny, z tego co widziałem Toggl też. ;)
Ale nie znalazłem w Toggl opcji, że jak nie potrafi rozpoznać co robię - to dopytuje do jakiej aktywności przypisać to, co robię.

Więc obie apki mają podobne funkcjonalności.
Ja nie chcę tracić czasu i nie chce mi się pamiętać żeby przełączać się między zadaniami, dlatego szukam dobrego automatu. TimeCamp