Wpis z mikrobloga

Moja córka, za miesiąc level 2 uczy się mówić. Nawija cały czas po swojemu, ale po naszemu tylko kila słów: mama, tata, baby (bejbi, siostra), lody, bajka, tak, nie itp. Wczoraj nauczyła się "nie ma". Wieczorem przyszła do pokoju i spokojnie i wyraźnie powiedziała "BOGA NIE MA" :D żeby nie było niedomówień powtórzyła jeszcze ze 4 razy to potem. #dzieci #religia #gownowpis
  • 71
@resuf: @pakoraban: mój za dwa miesiące wskoczy na drugi level i ma swoją gamę dźwięków. Mama, błabła, be, dada, yyyy, ghy i wiele innych jasnych przekazów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ogólnie jest bardzo bystry, bo doskonale rozumie, co się do niego mówi (np. gdy usłyszy "kąpu kąpu" od razu leci do łazienki). Poza tym czego nie powie, to pokaże, zaprowadzi, czy przyniesie. Jeszcze nauczy się
@resuf: no jasne, że mógłby, ale skoro jeszcze mu to nie idzie, to nie robię tragedii, ma czas, a ja jestem o to spokojny. Już ponad rok temu dostał taką zabawkę https://www.ceneo.pl/39748856 Teraz, od kilku tygodni, zainteresował się nią na nowo - powtarza dźwięki, które sam sobie wybiera i włącza. Nie zamierzam dać mu kary na wieczorne mleko, bo mało mówi, jeszcze nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)