Wpis z mikrobloga

Dziś rano dowiedziałem się, ze wg prawa będę ojcem dziecka które nie jest moje. Trochę mną to wstrząsnęło. Za to cały dzień spędziłem z córka, pizza później mecz na Łazienkowskiej a na koniec sok i ciacho. Super nie myślałem o tym całym syfie tylko skupieniem sie na tym aby być tylko dla niej. Teraz wróciłem do pustego domu i #!$%@? wyje. Wyje jak #!$%@? nad tym całym bagnem w jakim się znalazłem nad ta #!$%@? sytuacja z bekartem i to, ze za kazdym razem slysze "Szkoda tato, ze nie moge byc z Toba". Po Afganistanie myślałem, ze jestem psychicznie niezniszczalny ale #!$%@? nie jestem i mam już powoli tego całego bałaganu dość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Musiałem to z siebie zrzucić.
#jatheksierozwodzi #gorzkiezale #depresja #zwiazki #feels
  • 74
  • Odpowiedz
Weź się nie załamuj bo jeżeli jesteś żołnierzem to powinieneś być twardy jak skała. Powództwo o zaprzeczenie ojcostwa i jedziesz z tematem. Zawsze mogło być gorzej.
  • Odpowiedz
@jathek: Ziomek, trzymaj się.
Nie wyobrażam sobie, jak bardzo jest Ci ciężko, ale masz dla kogo żyć i masz dla kogo walczyć.
Wiem, że teraz te słowa nie pomogą, ale wyciągnij wnioski z tego, co się dzieje i spraw, żeby było już tylko lepiej.
  • Odpowiedz
powództwo o zaprzeczenie ojcostwa i szlus


@wystrza: ale to można wnieść tylko do pewnego momentu. Jak się dowiesz np. po kilku latach to nic nie zrobisz i żadne testy ci nie pomogą.
  • Odpowiedz
@jathek: przjrzałem tag. Pół roku temu pisałeś o sprawie rozwodowej, co ją tak przedłuża?
Ile byliście małżeństwem?

Nie martw sie, rzeczywiscie jesli wciaz jestes mezem to prawo zakłada, że jesteś ojcem dziecka swojej zony, ale bez obaw masz na to 6 miesiecy by spokojnie to zrobić. Głowa do góry trzymam za Ciebie kciuki :)
  • Odpowiedz