Wpis z mikrobloga

Grupa:B #3
Januszpol vs. Killeras

Janusz_pol vel. Jamak94 - jeden z niewielu przegrywów, którym naprawdę można współczuć. Zaszczuty i zniszczony przez normictwo. Obecnie schowany w piwnicy, gdzie wegetuje już tak od kilku lat, grając w gry i siedząc na wykopie.
Brat bliźniak synabożego. Jednak Janusza można określić mianem "jasnej strony mocny przegrywu" - czego nie można powiedzieć już o synubożym. Ich content był i jest na tyle podobny, że wielu użytkownikom mylą się te dwie postacie. Doszło nawet do tego, że podczas "nocy długich banów na synubożym" ofiarą postronną został Janusz
pol - przez co zniknął z wykopu aż na 4 miesiące. Jednak kilka tygodni temu powrócił jako Jamak94 i znów męczy wykop swoim #codziennyjanuszpol.
Zupełnie jak na starym koncie non-stop porusza te same tematy - zakola, jestem gruby, nie wychodzę z domu bo sąsiedzi mnie obserwują, chcę tatuaż itp. itd. Jest autorem słynnej w niektórych kręgach pasty pt. "znacie gorszego przegrywa ode mnie? nigdy..." Często wrzuca też zdjęcia swojego brzucha a ostatnio nawet twarzy.
Pod tym linkiem znajdziecie opis sporządzony przez jego menadżera ;) https://www.wykop.pl/wpis/26337385/poprzednia-wersje-wpisu-ktora-dodalem-wczoraj-usun/

_________________________________________________________________________________

Killeras - reprezentant wszystkich chińskobajkowców oraz spermiarzy.
Przedstawiam wam opis sporządzony przez jego dobrego kolegę.

Przywitajmy brawami największego spierdoxa spod tagu loli i randomeanimeshit. Bohatera afery lolitkowej, gościa, którego wyrzucili ze studiów na kopach. Lolicona (cokolwiek to gurwa znaczy).

Killeras to spierdox, którego największym osiągnięciem jest to, że podobno prawie puknął nimfomankę (pewnie mitomannii jak zwykle albo zdarzyło się to gdy miał kolejny napad halucynacji po kilkugodzinnej masturbacji). Jego hobby to obalanie komuny, walenie konia, pucowanie torpedy, wspominałem już o waleniu konia? Nigdy nie zaruchał a rzeczy, do których się masturbuje, są gorsze niż 1 man 1 jar. Nikt nie wie, kiedy zaczęło się #!$%@? killerasa (Gdy go o to spytałem, to mnie zwyzywał;/), ale jest ono dosyć duże. Od kilku lat wali do małych dziewczynek i gra w przeglądarkowe gry 2d. Wystarczy, tylko spojrzeć na jego tagi, by wiedzieć, jak chorym zwyrolem jest:
randomanimeshit (58) nsfw (36) fate (35) ecchi (23) fateapocrypha (22) crossdressing (16) swimsuit (15) astolfo (14) fatekaleid (11) flatchest (11) illya (11) illyasviel (11).
Plotki głoszą również, że został wysłany do seksuologa po tym, jak matka przyłapała go na waleniu do Illyi (takiej bohaterki z anime xD). Zawsze chciał mieć własną onahole lub lalke do ruchania (przewaga dla lalki)

____________________________________________________________________________________

##!$%@?
##!$%@?
O.....7 - Grupa:B #3
Januszpol vs. Killeras

Janusz\pol vel. Jamak94 - jeden z nie...

źródło: comment_904iymbWwFCczTOZKsq82upJZjp7fB4l.jpg

Pobierz

Grupa:B #3

  • Janusz_pol 51.5% (566)
  • Killeras 48.5% (532)

Oddanych głosów: 1098

  • 31