Wpis z mikrobloga

Dziewczyna wysłała mi screena z grupy na fejsie, którą ma zalożona ekipa z jej obecnej pracy, wrzucają tam sobie grafik, informacje i tym podobne rzeczy, dziś pojawił się wpis właściciela, który swoją drogą jest niezłym #!$%@?ńcem, 40 lat a jakaś postać z bajki na awatarze (XDDD brakuje tylko imienia typu Seba Stian XDD) no ale mniejsza, dziś wrzucił posta, że dziewczyny obowiazuje tajemnica zawodowa odnośnie wypłaty (branża gastro) i nie mają prawa między sobą rozmawiać o wypłatach, premiach i o tym jakie mają stawki, na deser dopisał a raczej zadał pytanie, czy ma zwolnić jedną z nich ja by zrozumiały ' że to nie są żarty!' xD

I teraz pytanie, jak myślicie, jemu samemu jest wstyd, że daje tak #!$%@? pieniądze za dosyć ciężką pracę, bo moja już po dwóch dniach musiała robić to wszystko co niektore dziewczny ledwo ogarnialy po 3 miesiącach pracy tam, czy o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś mirki mają firmę i podobną mentalność, jesteście w stanie mi wytłumaczyć o jakie machlojki tu chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #firma #pytanie #biznes #gastronomia ##!$%@? ##!$%@?
  • 4
@Kvazar: chodzi o to, że jednej daję więcej niż innej. Zazwyczaj stare pracownice mają mniej bo jak chciał zatrudnić nowe osoby to się okazało, że nikt za te pieniądze nie chce pracować więc dał trochę więcej. A teraz, żeby stare się nie zbuntowały to każe mordy na kłódki trzymać.
#!$%@? mentalność ludzi bo zamiast #!$%@?ć frajera i zmienić pracę to ludzie tam siedzą.