Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojciech-dyrets: 44,5 zalany jak świnia. Na zdjeciach wygladalo jak bym mial 40 albo i 39 mimo ze siedzialo 44,5. Tylko perspektywa ;) na zywo wyglada na duzy ale nie az tak jak sobie ladnie na foto ustawie. Choc lapy mam nadwyraz mocne mlotki na bicepsy robie po 32,5kg sztangielkami każda.
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: staż 16 lat, w 2013 chcialem wychylic sie pierwszy raz ale rozwalilem lokieć. Obecnie chce zrobic docinke do pojedynczej cyfry jako bodyfat i zobacze co dalej... kupe lat robie to wylacznie dla siebie czasem z lepszym rezultatem czasem z gorszym choc nie ukrywam ze tak restrekcyjnie podeszlem do tematu tylko w 2012/2013 wiec wiem ze efekt powinien byc teraz dobry a nawet lepszy.
  • Odpowiedz
@wojciech-ogien: przejrzalem twoje w pisy pod tym tagiem i widze ze redukowales przez 2 lata z niezlego swiniaka 117,5 kg. Sam cwicze i jakos ci nie wierze ze w dwa lata #!$%@? taki progres tylko na serku wiejskim i kurczaku.Chyba ze jestes genetycznym freakiem xD
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: no trudno, jeszcze 3mc i bedzie 3 rok redukcji leciał. Da rade nic z soków nie leciało i jestem mega zadowolony, zrozum tez sporą roznicę ze pod zwałami sadła siedziało bardzo duzo "dorosłego" mięsa i efekt jest znaczaco inny niż taki co wejdzie młoda osoba w redukcje gdzie nie ma miesa i nie jest odpowiedniej gestości. Sam wiem po sobie jak wygladało 42cm po 9cm cwiczen a obecnie 41,8 ;)
  • Odpowiedz
@Re-volt: luźno :) 16 lat stażu redukcja leci juz ponad 2 rok, wolno jak diabli ale za to stabilnie i widze progres. Mam nadzieje ze dojdzie do tego co mam w glowie. Choć bicek ucieknia pewnie do 40-39 ()
  • Odpowiedz