Wpis z mikrobloga

Etam, jaranie się spóźnieniem pociągu. Każdy z Was jest w stanie zapewne wymyślić 5 RACJONALNYCH przyczyn, dla których pociąg się spóźnił. I to bez żadnego hejtu i wylewania żali. To się zdarza.
@alxkrk:
wracałem ok. 2-3 tygodnie temu, miałem się przesiadać w mieście X, specjalnie wybrałem podmiejski odjeżdżający ponad godzinę wcześniej.
był opóźniony o godzinę i jeszcze chcieli mi wlepić 1XX zł za to że "kierownikowi" nie chciało się ruszyć dupy ( bo zamknął się razem z maszynistą) żeby mieć możliwość kupienia u niego kupić biletu

ku***ca bierze
@vytah: oczywiście absurdów też ci u nas dostatek :) Dużo się zmieniło na lepsze, ale kolej ciągle potrafi zaskoczyć negatywnie i #!$%@?ć. Piszę to jako miłośnik kolei - amator ;)
@alxkrk: To ja też z krótką historią o PKP wyskoczę. Pociąg stoi, pytam konduktora ile potrwa opóźnienie, a on mi na to że jest pożar na trasie i minimum godzinę. Jako że została mi ostatnia stacja i spacer trwa około 1,5h a pogoda była zacna pomyślałem że się przejdę. 10 minut później wyprzedził mnie mój pociąg.