Wpis z mikrobloga

@pywc: zdecydowanie za dużo osób porusza się autami... Ja wsiadam tylko jak pada ostro latem.. tak to rowerek.
miasto powinno coś zrobić zdecydowanie. Czy to większe metro, czy zakazać niektórym autom jazdy w dni nieparzyste, #!$%@? nie wiem. COKOLWIEK
@ShpxLbh najgorsze że mam rower ale ostatnio ktoś #!$%@?ł mi pompkę a opony już flaki. Trzymałem ją w sakwie na rowerze i ludzi #!$%@? kusi tam grzebać, już kilka razy zastawałem ją otwartą. Chyba zacznę tam umieszczać pułapki na myszy.
@pywc: serio? ja bardzo sporadycznie zostawiam sakwę, mam Crosso więc wolałbym się z nią nie rozstawać, a w środku podstawowe klucze, narzędzia pompka sks.. no byłoby szkoda. Ale zostawiając czasem pod sklepem na sekundę nigdy nie pomyślałbym że ktoś zacznie tam grzebać :D szok.
podjedź na jakąś stację rowerową, sklepu rowerowego lub orlen.. bez sensu jeździć ztm w taką piękną pogodę :)
@ShpxLbh: niestety, ale od jakiegoś czasu obserwuję zjazd jeśli chodzi o jakość komunikacji miejskiej w Warszawie, z której kilka lat temu byłem naprawdę bardzo zadowolony. Zero punktualności, autobusów jest za mało, więc jeżdżą wypchane, do tego latem oszczędzają na klimatyzacji. W związku z powyższymi na myśl o podróży ZTM (szczególnie latem) mnie po prostu skręca :/ A Hania, zamiast zainwestować w rozbudowę taboru, będzie finansować nierentowne parkingi podziemne w centrum miasta.
@ostoja: ja tego nie odczułem na moich trasach, ale ja zawsze mokotów/centrum i okolice metra, od czasu do czasu tram/bus więc tego typu korki są mi obce.. ale wierzę że na takich uliczkach jest armagedon.
w ogóle jeśli chodzi o zbiorkom to nie mają pomysłu chyba na coś rewolucyjnego, jesteśmy na prawdę sporą stolicą w UE, a poruszanie się to głównie multum autobusów, siatka całkiem dobrze ustawionych tram i dwie nitki
@Bubele z miłą chęcią, niestety większość firm IT buduje się właśnie tu. Słyszałem dobre opinie o Lublinie i wiem że całkiem spoko jest w Białymstoku, myślę że w przeciągu kilku lat do któregoś z nich #!$%@?. Niestety kupiłem mieszkanie w Warszawie co mnie trochę blokuje.
@modzelem pracuj.pl -> frontend
Lublin : 9 ofert
Białystok : 7 ofert
Warszawa :123 oferty
Powoli nabieram doświadczenia więc w przeciągu kilku lat myślę że nawet te kilka ofert będzie wystarczająco żebym coś dla siebie znalazł ale póki co muszę iść tam gdzie jest większy wybór