Wpis z mikrobloga

#!$%@? śniło mi się że piłem browary z Elonem Muskiem i kolegami na działce a później robiliśmy selfie ale miałem stary telefon i nie wychodziło a Elon mowił zebym nie robil bo on #!$%@? na zdjeciach wychodzi ale i tak się ustawiał...
#spacex #elonmusk
  • 19
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: mi się kiedyś śniło, że po amerykańskiej murzyńskiej dzielnicy oprowadzały mnie legendy NBA - Charles Barkley, Pat Ewing i Joe Dumars. A na boisku w pobliżu grał sobie Kevin Garnett z którym potem toczyłem bekę z jakiegoś białego typa, który próbował rządzić się na dzielni a wszyscy się z niego nabijali xD
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: najgorszy sen jaki można mieć to taki w którym próbujesz zasnąć ale nie możesz... I na dodatek jak wstajesz z rana po takim śnie to nie czujesz się wgl wypoczęty, pomimo świadomości że to był tylko sen ()
  • Odpowiedz
jakbyś po angielsku napisał to byłoby wyborne.


@Smutnytramwajzruczaju: eh, wykopkom nie dogodzisz. Facet zrewolucjonizował przemysł kosmiczny, samochodowy, buduje tunele, łączy mózg z komputerem, a na wykopie jak w lesie - CO TEN ELON NA TWITTERZE PISZE W JĘZYKU NIE TAKIM JAK JA CHCE
  • Odpowiedz
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.
NA - New Armstrong, super-heavy lifter proposed by Blue Origin

Jestem botem

  • Odpowiedz