Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? ten NAJLEPSZY powtarzam NAJLEPSZY PROGRAM MOTORYZACYJNY, #!$%@? bardziej wyreżyserowany niż odcinki trudnych spraw, ale nie, sebki walą konia bo ich ukochany idol rzucił PRZEZABAWNĄ puentą odnośnie jakiegoś auta, TYLKO CLARKSON POTRAFI ZJECHAĆ AUTO WARTE 400tysięcy NO #!$%@? XD Dajcie mi nawet takie za 2 miliony a #!$%@? jak burą sukę na przystanku w Młocinach, suchej nitki nie zostawię. Ten śmieć śmie się uważać za jakiegoś motoryzacyjnego #!$%@? guru, JAK WYCOFAJA EMISJE NASZEGO PROGRAMU TO ZROBIE SWÓJ Z CYGARAMI I DZIWKAMI XDDD CZAICIE TO? XDDD JESTEM TAKI ALFA MALE XDDD BEDĄ NA PLANIE FILMOWYM DZIWKI XDD AWANGARDA W KUCHNI JAK NA #!$%@? RYNECZKU LIDLA. I MOJE ULUBIONE MOMENTY TYM #!$%@? STUDIU, SIEDZI PARĘ STARYCH CWELI NA ŚRODKU I KONTEPLUJĄ (a na około siedzi 40 studenciaków na umowa zlecenie, których zadaniem jest kisnąć z każdego żartu prowadzącego jakby byli na wigilii u wujka Władka)

A i tak #!$%@?ą, obejrzyj, nauczysz się czegoś, #!$%@? się nauczę, już wolę obejrzeć bulionerów.

##!$%@? #pasta #boldupy #gorzkiezale
Pobierz K.....r - Ale mnie #!$%@? ten NAJLEPSZY powtarzam NAJLEPSZY PROGRAM MOTORYZACYJNY, #!...
źródło: comment_biBMdsdZLWKaZwhtDorPByBMgOsPBdpX.jpg
  • 9
@Kvazar: e tam fajne było, po prostu widać że już za starzy są, brak nowych pomysłów, zawsze to była czysta reżyserka, ale nie czuło się tego tak jak teraz. Ten ich nowy program po wyjebce z bbc to kompletna porażka, zamiast się skupić na starych, dziwnych pojazdach, czelendzach to robią same super auta, nudy.