Wpis z mikrobloga

544 850 - 114 - 65 - 145 = 544 526

114 - objazd cyklo kartuzy, po raz kolejny uświadamiam się że jest to fajna trasa :D

65 - jakieś tam podjazdy, tu i tam

145 - no i kolejna próba potowarzyszenia @byczys na trasie mrdp. za pierwszym razem zabrakło paru minut by się spotkać, gdyż już prom był załadowany i 'zamknięty'. dzisiaj pojechałem i gdy już byłem w pobliżu coś kompletnie padł mi internet w telefonie, nie mogłem załadować żadnej strony ani nic, no ale wiedziałem gdzie będzie ten punkt przejazdu więc tam pojechałem, i spóźniłem się o minutę... usiadłem na ławkę bo pomyślałem sobie, "aaa, jeszcze nie przyjeżdżał pewnie także ok", i czekałem tak z 40 minut, aż poprosiłem kolegę aby sprawdził mi o której godzinie byczys przekroczył punkt 40, a w wiadomości 15:09 (na miejscu byłem 15:10), spoglądam na telefon 15:50... a mieliśmy się spotkać, no cóż, kiedyś jeszcze będzie okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przy okazji miałem okazję jechać jedną z najgorszych dróg jakie znam, północne polskie paris roubaix ciągnące się przez dobre kilka kilometrów, obowiązkowe pobocze, poczułem się jak na przełaju haha, a tak ogólnie to fajnie, tylko jeszcze gdyby ten #!$%@? wiatr trochę słabiej wiał, albo w innym kierunku niż w twarz, to by było super

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #100km #100km #szosa
Pobierz piteerowsky - 544 850 - 114 - 65 - 145 = 544 526

114 - objazd cyklo kartuzy, po ra...
źródło: comment_q1U0acX2jh3y6fkHWiJwqSImDogHu4CS.jpg
  • 8