Wpis z mikrobloga

#!$%@? widzę, że hejt na GOT na wypoku przybiera naprawdę #!$%@? rozmiary jeśli ludzie czepiają się już aktorstwa xD
Można parę rzeczy zarzucić temu sezonowi ale na pewno nie to, że aktorzy źle grają. Przecież role Cersei, Jaimiego czy też Tyriona w rozmowie z siostrą w ostatnim odcinku stoją na chyba największym poziomie ze wszystkich sezonów. Ba, nawet Emilia Clarke, której największym fanem nie byłem całkiem przekonująco oddaje chcicę jaką ma Danka na Janka Śniega przez cały sezon xD
#got
  • 11
@BlackHawk144: Co za #!$%@?. Teleportacja jest w GoT, była i niestety pewnie będzie. I nie chodzi tu o serialowe skróty podróży tylko o naprawdę rażące błędy. Popatrz na załączoną przeze mnie mapę. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to teleportacja z Doliny Arrynów całą armią którą dowodził Littlefinger do Winterfell, przez nieprzejezdną Fosę Cailin. Czy to, że Amfetaminowy Pirat praktycznie co odcinek przepływa koło Dragonstone. (Tu jeszcze mnie boli dupa, że
DominatorTerminator - @BlackHawk144: Co za #!$%@?. Teleportacja jest w GoT, była i ni...

źródło: comment_PaLMKGozcq3FbECmap759uLJEJw6bS0U.jpg

Pobierz
@Krzakol: ja tej predkosci nie liczylem, ktos po prostu chcial pokazac jakie razace bledy robia w tym serialu. Wiekszosc ludzi oglada to bo fajne, a potem na mirko pytaja sie o oczywiste rzeczy bo wiekszos i informacji nie potrafia ogarnac. Poza tym nie trzeba liczyc sredniej predkosci zeby wiedziec ze serial staje sie coraz bardziej niedorzeczny.
@tajemniczygosc nie wazne kto liczyl, wazne ze nadajesz temu wartosc. Serial nie staje zie bardziej niedorzeczny tylko coraz bardziej wymagajacy, czy raczej glupi, bol dupy o odzwierciedlenie wydarzen w czasie rzeczywistym nie moze byc inaczej nazwany. W tak rozciaglej historii nie da sie obejsc bez poslugiwania sie skrotami myslowymi i przeskokami akcji. Mogli dodac druga scene rozbijania lodu przez Hounda, nieumarli wpadaja poraz drugi, mogli pokazac jak bohaterowie wedkuja albo zjadaja cialo