Wpis z mikrobloga

Mirki problem mam dość poważny. Otóż napisałem sobie apkę w #react + #redux + react-router i wszystko śmiga na serwerze developerskim ale już po zminifikowaniu nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coś przeczytałem że redux się gryzie z react-router. Ale nie trzymam żadnych urli w reduxie i nie opieram się w żaden sposób (wyciągam tylko z nich id). Wiecie co może być problemem?

Jeśli wyrzucę redux () to nie działa, jeśli wyrzucę to wyświetla białą stronę i dodam że inne elementy (jak np text) są renderowane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mogę zrobić jeszcze wszystko z projektem więc może zmienić na inny router? Ktoś coś?
#kiciochpyta #pytanie #pomocy #webdeveloper #webdev #frontend #javascript #nodejs
P.....M - Mirki problem mam dość poważny. Otóż napisałem sobie apkę w #react + #redux...

źródło: comment_sQNsGlfOgW1KgqPhEH616eve0aqLpDwm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toomanyasterisk: https://pastebin.com/qnmRF9qx
Cały czas klikam i teraz gdy wyrzuciłem z index.js i wczytałem jeden komponent (stronę główna) która nie wykorzystuje reduxa i wrzuciłem normalnie wczytała się bez problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coś przekombinowałem z reduxem, takie moje pierwsze skojarzenie.

PS Rozbiłem sobie route'y na plik żeby tak nie pchać wszystkiego do index
  • Odpowiedz
@toomanyasterisk: withRouter(connect(mapStateToProps, mapDispatchToProps)(App)); załatwiło sprawę ale nie rozumiem czemu tutaj jest tak napisane (myślałem że mnie to nie dotyczy)
1. The component is connected to redux via connect()(Comp).
2 .The component is not a “route component”, meaning it is not rendered like so:

Dobra. Teraz zauważyłem że 1 punkt mnie obejmuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skupiłem się na 2 punkcie.

Dziękuje bardzo za pomoc ( ͡
  • Odpowiedz