Wpis z mikrobloga

@mcfreak: ta tylko ze oni maja też inne rzeczy. Ja jak byłem po zagranicami i widziałem murzyna był on dal mnie czymś dziwnym. W ogóle patrzyłem na niego jak na morderce i mówię wrazie czego muszę być szybszy. Nie jestem rasistą ale nie ufam nie białym, takei czasy mamy :|
  • Odpowiedz
@Amestris: "ak chodzę z niebieskim na zakupy to znalezeienje normalnych spodni, innych niż rurki, zajmuje sporo czasu, nawet proste są ciasne..." to czas na dietę xD
  • Odpowiedz
@harry-potter: Eee, też tak masz jak patrzysz na to zdjęcie że nie jesteś pewien czy koleś się do obiektywu uśmiecha, robi groźną minę, patrzy obojętnie, czy może ze smutkiem?
  • Odpowiedz
@Amestris: każdy normalny który nie ma kija w dupie i nie wstydzi sie ubrać czegoś innego w tym smutnym jak #!$%@? świecie pełnym takich ludzi jak ty.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik taki tu w Polsce mamy klimat od wielu wielu lat, nie rozumiem dlaczego tacy ludzie którzy narzekają na polactwo robactwo nie wyjadą z tego kraju skoro tak bardzo im się tu nie podoba, chyba że nie masz jeszcze 18 lat to spoko nie ma tematu.
  • Odpowiedz