Wpis z mikrobloga

  • 176
Ilekroć spotykam tę ślicznotkę na ulicy, targają mną sprzeczne emocje. Z jednej strony bardzo się cieszę, że mogę nasycić oczy pięknem linii nadwoziowej tego auta, z drugiej - czuję żałość, że oto mam przed sobą szczyt możliwości człowieka, że ideał piękna został osiągnięty i już raczej nigdy nie uda się ludziom zaprojektować drugi raz czegoś tak doskonałego. #alfaromeo #alfaholicy #forzaitalia #motoryzacja #samochody #carspotting #carboners
DerMirker - Ilekroć spotykam tę ślicznotkę na ulicy, targają mną sprzeczne emocje. Z ...

źródło: comment_H7azqpC5ToESrH3hjcCdtEtvPL9TyHs0.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
Ilekroć spotykam tę ślicznotkę na ulicy, targają mną sprzeczne emocje. Z jednej strony bardzo się cieszę, że mogę nasycić oczy pięknem linii nadwoziowej tego auta, z drugiej - czuję żałość, że oto mam przed sobą szczyt możliwości człowieka, że ideał piękna został osiągnięty i już raczej nigdy nie uda się ludziom zaprojektować drugi raz czegoś tak doskonałego.


@DerMirker: a obok stoi jakaś Alfa
  • Odpowiedz
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: No właśnie nie każdemu podoba się obecna linia Alfy, czyli oczy owadów w Mito i Giulietcie. A Giulia wygląda trochę, jakby była ulepiona ze szpachli. Poza charakterystycznym grillem nie wyróżnia jej nic i mogłaby z powodzeniem nosić znaczek BMW, Lexusa lub Infiniti.
  • Odpowiedz
a różowy mówi, że są obrzydliwe i tylko dlatego, że tablica nie jest po środku ()


@Norskee: moja to samo xD ale #!$%@? przysiegam, ze kupie taka 159 i ją #!$%@? tak ze #!$%@? beda z nieba spadały, bo to jest piekne its biutiful
  • Odpowiedz