Wpis z mikrobloga

  • 176
Ilekroć spotykam tę ślicznotkę na ulicy, targają mną sprzeczne emocje. Z jednej strony bardzo się cieszę, że mogę nasycić oczy pięknem linii nadwoziowej tego auta, z drugiej - czuję żałość, że oto mam przed sobą szczyt możliwości człowieka, że ideał piękna został osiągnięty i już raczej nigdy nie uda się ludziom zaprojektować drugi raz czegoś tak doskonałego. #alfaromeo #alfaholicy #forzaitalia #motoryzacja #samochody #carspotting #carboners
DerMirker - Ilekroć spotykam tę ślicznotkę na ulicy, targają mną sprzeczne emocje. Z ...

źródło: comment_H7azqpC5ToESrH3hjcCdtEtvPL9TyHs0.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: mam inne zdanie, ale jesteśmy ludźmi i inaczej postrzegamy piękno. Jednym podobają się Passaty i Audi A4, mnie podobają się ten model oraz Lexus IS pierwszej generacji, Peugeot 406 coupe i parę innych.
  • Odpowiedz
@Czipsu: zdjęcie od tyłu jest niskiej jakości. Jest tylko jedna rura wydechowa, a w zderzaku było wycięcie na dwie końcówki. To jedyny mankament zewnętrzny, który zauważyłem.

A felgi, to dałbym tzw. telefony, żeby tradycji stało się zadość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@DerMirker Pytanie tylko czy było tam tylko wycięcie, którego nie da się zdjąć (przetłoczenie w dokladce zderzaka) czy faktyczna zaślepka. Tak czy inaczej dwóch rur nie ma,a to wygląda znacznie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do telefonów - są świetne, ale do 159 i tak wkladalbym Toory TI, idealnie pasują do tego auta ()
  • Odpowiedz
@DerMirker: Czerwone Ti - fajne połączenie :) Miałem kiedyś mieszane uczucia co do tego koloru, ale dobrze odpicowany lakier ma zajebistą barwę przy dobrym świetle.

Tylko ten stolik z tyłu to jakaś masakra... Toż to nawet Q4 nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Swoją drogą: gdzie to stoi? U mnie po wsi jeździ czerwona 159 w sedanie, ale chyba na KCH. Zresztą jakaś laseczka nią lata
  • Odpowiedz