Wpis z mikrobloga

Co robi prawdziwy fan #alfaromeo taki jak ja? Kupuje #bmw, ale na wyspach, co by tanio wyszło ( ͡ ͜ʖ ͡). E65 735i powitało na parkingu tylko ze względu na komforty w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#chwalesie #pokazauto

Chciałbym też tutaj podziękować @benzdriver za próbę pomocy w dowiezieniu auta do eurotunelu, prawilny mirek
Pobierz ScaRRyMaN - Co robi prawdziwy fan #alfaromeo taki jak ja? Kupuje #bmw, ale na wyspach...
źródło: comment_GqSz4l6J39ZMsxCJNxJA7rSAjIAT0FPh.jpg
  • 83
@a-lexis: poprzednio przyprowadziłem i30, bo w moim pracownik silnik ugotował. Razem z przejazdami wyszło mi taniej niż kompletny słupek w PL xD. A do tego jeszcze prawie full wypas z półskórami (koreńczyki zwykle szły w wysokich wersjach na wyspy ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jeszcze mam 2 klasyki do odbudowy, to chyba ciekawszy temat do spamowania na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@benzdriver:
@ScaRRyMaN: akurat mam taką samą alfę jak Ty więc nie musisz pitolić o 2.0 ss :)
Masz rację seba nie jeździ w sumie e65, to bardziej polski pseudo mafjoza od zbierania haraczu na roksie lub też właściciel kebaba. Nie mam nic do Ciebie, nie wiem jak jeździsz ale mam nadzieję że lepiej niż tych dwóch co mnie prawie skasowało - stąd moze moje uprzedzenie.
@benzdriver: całe szczęście, bo ja Ciebie też nie chciałbym poznawać. tylko nie wiem po co nadal spekulujesz o moim życiu, moich zarobkach, moim aucie i moich znajomych. Twoje życie za nudne? nie wołaj mnie już więcej, myślę że @ScaRRyMaN nie potrzebuje rycerza na białym koniu.
@KokiX: pisał że okazja była poza tym zazwyczaj są tańsze jednak w uk
@finam: musisz być bardzo ciekawą osobą na imprezach ( ͡° ͜ʖ ͡°). A żartu nawet nie załapałeś ale mniejsza z tym. Spekuluje, bo sam zacząłeś ten temat, więc ić pan stond, jak własnej broni się boisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KokiX: odpoczywałem od gorąca na wyspach u znajomego, nie pojechałem po auto. Nadarzyła się okazja i kupiłem, stratny na nim nie będę
@ScaRRyMaN: Różnica jest taka że ja nie mówiłem o Tobie tylko o stereotypowym kierowcy. Nie snuję żadnych spekulacji na Twój ani niczyj inny temat. Natomiast @benzdriver: się #!$%@?ł do mnie.
A o stwarzaniu potencjalnego zagrożenia napisałem bo takie mam doświadczenia w tym temacie i to faktycznie były spekulacje niepotrzebne w odniesieniu do Twojej osoby. Jak umiesz bezpiecznie jeździć rhd to spoko, nie było tematu. A żartu nie załapałem, oświeć mnie.