Wpis z mikrobloga

Co robi prawdziwy fan #alfaromeo taki jak ja? Kupuje #bmw, ale na wyspach, co by tanio wyszło ( ͡ ͜ʖ ͡). E65 735i powitało na parkingu tylko ze względu na komforty w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#chwalesie #pokazauto

Chciałbym też tutaj podziękować @benzdriver za próbę pomocy w dowiezieniu auta do eurotunelu, prawilny mirek
Pobierz ScaRRyMaN - Co robi prawdziwy fan #alfaromeo taki jak ja? Kupuje #bmw, ale na wyspach...
źródło: comment_GqSz4l6J39ZMsxCJNxJA7rSAjIAT0FPh.jpg
  • 83
@finam ok, zgadzam się, ale po pierwsze on jeździ spokojnie i nie wyprzedza jeżeli nie musi, poza tym to łapie większy dystans do poprzedzającego pojazdu i wychyla się ostrożnie. Miałeś po prostu takiego farta, że trafiłeś na debili którzy jeżdżą bezmyślnie.

Swoją drogą to w UK często spotykam auta z kierownicą po lewej i jakoś nikt nie daje o to #!$%@?. Po prostu są to najczęściej importy z USA i jakoś nie
@Jubei ok, rozumiem. Problem w tym ze w sytuacjach takich jak moje dwie wchodzą w grę emocje czego koledzy z którymi wcześniej dyskutowalilem chyba nie wzięli pod uwagę.
@finam nie musisz mi mówić o emocjach. Nigdy nie zapomnę mojego #!$%@?, jak jadąc prawidłowo po łuku obserwowałem zdezelowane Punto #!$%@?ące ile się dalo do tego stopnia, że już typa zaczęło znosić na mój pas. Minął mnie dosłownie na centymetry prawie się odrywając od nawierzchni. Gość miał dużo więcej farta niż rozumu.
@MenadzerRzezni: wiem, cumpel ma już drugą e65 i ta druga była golasem z zaślepkami xD. Dużo roboty z montażem poziomowania? I jak cenowo u Cb z dokładaniem soczewek?

@Jubei: mój cumpel od 8 lat jeździ tylko anglikami po PL. Jedyny samochód z kierą po lewej dostał w rozliczeniu za wypłaty :D.

@finam: zrobiłem już tyle kilometrów, że głupota na drodze aż tak na mnie nie działa. Miałem stłuczkę z
@ScaRRyMaN mam te fotele w e60, mistrzostwo świata. Robię tysiąc kilometrów bez postoju i wysiadam jakbym pojechał do biedronki na zakupy. Wentylacja też dużo pomaga, nie upoci się człowiek jak wieprz.
@thestructor: @ScaRRyMaN: Wazne ze jest bi em dablju sewen z kierownica po prawej stronie xD.
Bez hejtu mimo ze tak wyglada ale zawsze zazdroszcze takim ludziom tej beztroski w #!$%@? hajsu na takie strucle... jeszcze z kiera po prawej stronie. Wazne ze Ci sie podoba, niech sluzy i obym Cie na drodze nie spotkal jak wyprzedzasz.
@thestructor: nie mówiąc o valvetronicku, konwerterze skrzyni, edc i innych rzeczach, które mogą się #!$%@?ć. Równie dobrze mogę od razu go sprzedać i będę na plusie. Mechanikę w większości będę robił samodzielnie, także pozostaje tylko wysoka cena części zamiennych. To jest limuzyna klasy wyższej. Stara ale jednak. Spodziewam się rachunków średnio 1500zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Harmonijka: lepiej #!$%@?ć na seata ze śmisznym silniczkiem ( ͡
@ScaRRyMaN: wiedzialem ze zrobisz risercz xD. Niekoniecznie #!$%@?, bo to leasing z duzym wykupem (cos ala najem dlugoterminowy). Do tego to taczka do pracy w firmie i wozenia dzieci, ktora nie aspiruje w miescie do niczego wiecej. Taczka co ma sie przede wszystkim nie psuc i uwolnic mnie od mechanikow i straconego bezpowrotnie czasu.
Co do wyprzedzania to na pewno sie nie spotkamy, bo Ty w tym czasie bedziesz u mechanika/elektryka
@Harmonijka: nie musiałem robić riszerczu, musiałeś się pod tagiem czymś chwalić xD (wiesz, notatki). Jest większe prawdopodobieństwo, że to ja Ciebie nie spotkam, bo to nie jest jedyne auto jakie posiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Patrząc na to, co #!$%@? teraz vw to sytuacja z serwisem jest jednak odwrotna co do unieruchomienia auta. Jeździłem już wieloma autami z wyżyłowanymi silniczkami w tym 1.2 czy 1.4 tsi. Z
@ScaRRyMaN: serio robisz notatki kto jakim autem jezdzi? ( ͜͡ʖ ͡€)
1.4 tjet mam nadzieje ze nie mowisz o wersji 120 konnej, bo ta przegrywa na pewno z tym moim 1,2 110 koni. Miedzy innymi dlatego nie wzialem tipo.