Wpis z mikrobloga

Senator Stanisław Kogut (PiS):

Ja jako katolik mam przykazanie miłości, nie zionę do nikogo nienawiścią... nie chcę nikogo obrazić, bo dla mnie człowiek to świętość, to jest podmiot, to nie jest rzecz

Senator Stanisław Kogut (PiS) w trakcie meczy piłkarskiego:

Sędzia Ty dziadygo, za co szmaciarzu dajesz... Ty kretynie, do budy weź, gówno się na piłce znasz... Idiota... Ty Mongole... Ty debilu... gnoje warszawscy


#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazkatoli #rakcontent #ciekawostki #bekazpodludzi #pilkanozna #polityka
saakaszi - Senator Stanisław Kogut (PiS): 
 Ja jako katolik mam przykazanie miłości, ...
  • 16
@saakaszi Dlatego wygrywa wybory u siebie bo widać, że prawdziwie kocha swoją małą ojczyznę :)

@Andreth Nazwisko tego senatora, jego okręg wyborczy chociaż podaj albo przynajmniej jakies zgłoszenie przestępstwa?
Nazwisko tego senatora, jego okręg wyborczy chociaż podaj albo przynajmniej jakies zgłoszenie przestępstwa?


@kam966: Nie podam, bo zgłoszenia przestępstwa (mimo nagrania filmu) nie było, co zresztą uważam za błąd.
@Andreth wiem ale nie powiem xD a z filmem poczekajcie do wyborów o ile taki istnieje. Chociaż z drugiej strony jeśli wiesz o popełnieniu przestępstwa to masz obowiązek to zgłosić
Senatorowie z PiS w ogóle są ciekawi. Jeden będąc pod wpływem niezakazanego środka odurzajacego w grudniu wpakował się do namiotu pikietujących pod Sejmem i molestował manifestantki.


@Andreth jakieś szczegóły tej sprawy?
Sędzia Ty dziadygo, za co szmaciarzu dajesz... Ty kretynie, do budy weź, gówno się na piłce znasz... Idiota... Ty Mongole... Ty debilu... gnoje warszawscy


@saakaszi: w ogóle do takiej wiązanki się czepiasz? :D musisz być szalenie delikatnym człowiekiem, że takie okrzyki na stadionie traktujesz poważnie, że krzyczący faktycznie nienawidzi sędziego. Trochę więcej luzu by Ci się przydało.
@Andreth a film?

Sytuacja dziwna i pierwszy raz o niej słyszę, a przecież można założyć, że dla protestujących i opozycji to idealna amunicja do atakowania PiS.

Wiesz o tym z jakiegoś wygodnego źródła, czy raczej funkcjonuje to jako plotka?
@Mikka: wiązanka z video ze stadionu jest moim zdaniem dopuszczalna. Jestem przekonany, że mimo niej ani p.polityk nie żywi nienawiści do sędziego anie ten mu nie ma za złe, że ona padła.

Jak kogoś się nie lubi, to można go sobie spokojnie zwyzywać, i wtedy się nie liczy?


@Mikka: to wydaje mi się nadinterpretacja i sama wiazanka nie świadczy o tym że ogólnie p.polityk nie lubi sędziego (o ile w
@Andreth: masz wiedzę o popełnieniu poważnego przestępstwa i nie informujesz o tym organów ścigania? Co najmniej niemoralne (chociaż niekoniecznie karalne, chyba ze to 197 kwalifikowane). Chyba ze po prostu publicznie pomawiasz tego senatora. To niemoralne i karalne.