Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak mnie #!$%@? takie janusze innowacji. Wszystko musi być smart, wszystko musi być dotykowe, mieć blutacza i łajfaja, appke i #!$%@? płatności onlajn. #!$%@? kran, wynalazek doskonały w swojej prostocie. Dwa zawory ustalają ciśnienie i temperature wody. Z pozoru nie ma miejsca na arduino prawda? TAKI #!$%@?! 150 lat naśmiewania się z angielskich umywalek sprawiło że teraz musieli pójść o krok dalej. Regulacja temperatury przez przeciągnięcie palcem, dotykowe załączanie i wyłączanie oraz ledowa skala. XXI wiek zagościł na dobre. Szkoda że debil ktory to projektowal nie wpadł na to by zrobić regulacje ciśnienia więc kran #!$%@? na fulla zaraz po włączeniu. W efekcie woda rozbryzguje sie wszedzie przez co momentalnie wyglądasz jak amator tego słynnego szczania do zlewu. Ale to nie jest najgorsze. Woda rozbryzguje sie wszedzie czyli również na sam panel. Mokry dotyk nie działa więc nie da się wyłączyć kranu dopóki nie wytrzemy rąk i panelu. Na prawde szczyt zdebilenia.

#elektronika #januszeinnowacji #boldupy
s.....i - Ja #!$%@? jak mnie #!$%@? takie janusze innowacji. Wszystko musi być smart,...

źródło: comment_rQBSwWkunGhT8TjhtMyI3sCQYiHAdj2x.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi: Spoko, każda innowacja musi najpierw raczkować. Poprawią i następny model będzie gitarka :)
Myślisz, że na pierwsze samochody ludzie nie #!$%@?? Panie, po co to komu, paliwo pali, niebezpieczne, psuje się, trzeba kręcić korbą. Przecież mamy już konie!
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Owszem możesz, ale wtedy będziesz miał czyjeś gówno na łokciu zamiast dłoni. To tylko częściowo eliminuje problem.
Chodziłem kiedyś na tą siłownię regularnie i korzystanie z bezdotykowego prysznica było bardzo fajne i praktyczne. Żadnego problemu z precyzyjnym trzymaniem palca.
  • Odpowiedz
@Gracek: nie wiem, gdzie żyjesz, że ludzie gównem smarują po baterii. Mi tam akurat nie przeszkadza, jak sobie łokieć paroma bakteriami pobrudzę, ale może to dlatego, że go nie liżę regularnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi: W siłowni do której chodzę jest dokładnie to samo pod prysznicami. Zacina się, często się psuje, słaba regulacja, potrafi się włączyć kiedy się wycierasz i przypadkowo muśniesz ręcznikiem. Często kapiąca na to woda z prysznica (mechanizm jest pod wylotem) sama coś zmienia w ustawieniach.
  • Odpowiedz