Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak mnie #!$%@? takie janusze innowacji. Wszystko musi być smart, wszystko musi być dotykowe, mieć blutacza i łajfaja, appke i #!$%@? płatności onlajn. #!$%@? kran, wynalazek doskonały w swojej prostocie. Dwa zawory ustalają ciśnienie i temperature wody. Z pozoru nie ma miejsca na arduino prawda? TAKI #!$%@?! 150 lat naśmiewania się z angielskich umywalek sprawiło że teraz musieli pójść o krok dalej. Regulacja temperatury przez przeciągnięcie palcem, dotykowe załączanie i wyłączanie oraz ledowa skala. XXI wiek zagościł na dobre. Szkoda że debil ktory to projektowal nie wpadł na to by zrobić regulacje ciśnienia więc kran #!$%@? na fulla zaraz po włączeniu. W efekcie woda rozbryzguje sie wszedzie przez co momentalnie wyglądasz jak amator tego słynnego szczania do zlewu. Ale to nie jest najgorsze. Woda rozbryzguje sie wszedzie czyli również na sam panel. Mokry dotyk nie działa więc nie da się wyłączyć kranu dopóki nie wytrzemy rąk i panelu. Na prawde szczyt zdebilenia.

#elektronika #januszeinnowacji #boldupy
s.....i - Ja #!$%@? jak mnie #!$%@? takie janusze innowacji. Wszystko musi być smart,...

źródło: comment_rQBSwWkunGhT8TjhtMyI3sCQYiHAdj2x.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz