Wpis z mikrobloga

Tak po ludzku, po prostu żal mi trochę kibiców Arsenalu. Od 10 lat w niebycie, poza jakimiś nic nie znaczącymi trofeami absolutna pustynia, a to w końcu klub, który ma kawał historii za sobą. A to wszystko przez skretyniały zarząd i imbecyla na ławce trenerskiej. Wyobrażam sobie, że czują się po dzisiejszym 4-0 z Liverpoolem, gdzie nie oddali celnego strzału na bramkę, podobnie do mnie, po 5:0 na Camp Nou, czy 4:0 na Calderon, ale to jednak chyba nie jest to. Bo ja wiedziałem, że minie gorszy okres i za kilka miesięcy będzie już dobrze, że Real się odegra. U nich myślę, że potrzebna jest praca na co najmniej 3 lata i to w skali Premier League. Armaty strzelające kapiszonami.

#mecz #premierleague #arsenal #wengercwel #liverpool #pilkanozna i chyba #niepopularnaopinia
  • 19
@ES_Blofeld: ale właśnie to powinno boleć kibiców Arsenalu jeszcze bardziej, 10-2 z Bayernem da się przeżyć, ale 4-0 z klubem który w ciągu ostatnich 10 lat jest zwykłym średniakiem nie potrafiącym dostać się do LM musi boleć
@ES_Blofeld: No i co im dał ten Puchar Anglii? Jakiś prestiż to ma, ale podobny do CdR lub Pucharu Polski. ;) Prawda jest taka, że po raz pierwszy od lat nie ma ich w LM. Liverpool to oczywiście żenada pod względem trofeów, ale notują istotne postępy od "czasów Suareza" i w tym sezonie chyba do końca będą się liczyć w walce o mistrzostwo.
@Pustulka: Nie muszę wierzyć w cuda, bo im nie kibicuję, ale póki co grają świetnie i nie da się nie zauważyć progresu jaki notują. Tak, wiem, że za niedługo pewnie Sturridge znowu trafi do szpitala. ;)
po takim potraktowaniu sanchez każdy klasowy zawodnik się dobrze zastanowi zanim tam przejdzie. zresztą.. nawet jak kupią kogoś dobrego to będzie siedział na ławie jak lacazette w tym meczu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po takim traktowaniu. XD Nie ma nikogo bardziej lojalnego do swoich piłkarzy od Wengera, czy jest forma czy nie pierwszy skład się należy, Kolasinac z Lacazette dopiero wchodzą do drużyny jak już się zadomowią to ich