Wpis z mikrobloga

Przesiadka na platformę #ios to cud miód i malina, wręcz jakby było to zaplanowane działanie, kontakty, maile, outlook, onedrive, fitbit i inne aplikacje synchronizują się z kontaktami z kontem live. Jedyny minus jak do tej pory to historia whatssap która poszła w kibel ale to mała strata. Przejście na #android jest znacznie bardziej kłopotliwe. L640 jednak zostanie w szafie w razie czego chyba bardziej z sentymentu.
#windowsphone
  • 43
przesiadka z L640xl


@Vittu: no ale bez takich xD
mineło kilka lat, a ja dalej się cieszę, że nie kupiłem Lumii jak mi się android zepsuł xD

dawno nie miałem IP i nie wiem jak teraz wygląda szybkosć na tle flagowcow andka.
Ale mam LG g4 czyli już dwie generacje w tył i nie mogę w sumie narzekać na szybkość.

ale jak mi się zepsuł i używałem SGS2 to o #!$%@?
@viruszg: mialem kiedys, moze cos sie zmienilo ale brat ma szostke i ciagle narzeka, mialem tez tablet z jablkiem i tez nie polecam, ogolnie wole andka modowanego dlatego go wybieram

@TheArt: Ale co ma lepszego "modowany andek"? Czego tak bardzo brakuje w iPhone, że ów andek go przewyższa?
Przypomnę tylko, że szóstka to telefon sprzed trzech lat...
@viruszg: az tak to sie nie znam ale moim zdaniem dac ponad 1k za telefon to przesada, poza tym uzywam na codzien 6 kart sim wiec szczegolnie zalezy mi na dual sim a w jednym mam triple sim co w ios chyba niedostepne