Wpis z mikrobloga

Przesiadka na platformę #ios to cud miód i malina, wręcz jakby było to zaplanowane działanie, kontakty, maile, outlook, onedrive, fitbit i inne aplikacje synchronizują się z kontaktami z kontem live. Jedyny minus jak do tej pory to historia whatssap która poszła w kibel ale to mała strata. Przejście na #android jest znacznie bardziej kłopotliwe. L640 jednak zostanie w szafie w razie czego chyba bardziej z sentymentu.
#windowsphone
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koferdam_bezpieczenstwa: mialem windows phone, ios, android (wszystie flagowce). Korzystam tez z windows i MacOS. Gadasz bzdury ze przesiadka na androida jest bolesna. Strasznie nie cierpie fanbojstwa ;/
Najbardziej mnie smieszy jak ktos nawet nie mial flagowca na innym systemie i przechodzi na iphone :D
  • Odpowiedz
@TheArt: To akurat pierwszy lepszy znaleziony w necie produkt, jest tego więcej. Na szybko: 2-phones-in-1, simone, qutiger, x-triple, neecoo, vir2sim (jedna karta z wieloma numerami).
  • Odpowiedz
@nofink: Flagowca ? Różowa ma L950 i to jest niby flagowiec i rewelacji nie ma, błędy na porządku dziennym, youtube który nie chce wejść do trybu pełnoekranowego, znikające endomondo, aktualizacje które dają tyle ze telefon chodzi coraz gorzej, WP już umarło. Miałem podejście do S7 i nie potrafiłem się odnaleźć się w tym systemie. Aplikacja sportstracker nie chciała się zalogować do mojego konta tak jak i Fitbit. Gdzie ty widzisz
  • Odpowiedz
@koferdam_bezpieczenstwa niestety windows phone wraz z aktualizacją do windows 10 się posypał. Stal się nieużywalny. Moja przygoda z Samsungami zakończyła się na sgs 1. Samsung nie potrafi plynnieni bezproblemowo działających telefonów zrobić.. dla mnie używanie czegokolwiek z Androidem co nie jest nexusem/pixelem jest mało rozsądne. Prawda jest że jabłka świętnie działają i się integrują z systemem ( kto ma mają ten wie) albo nie prawda jest że Android 'poprostu nie działa'
  • Odpowiedz
@viruszg: Możliwość instalacji aplikacji spoza sklepu, a nie tylko te które szanowne Apple postanowi łaskawie dopuścić, blokowanie reklam w każdej aplikacji, a nie tylko Safari (kiedyś był AdGuard który faktycznie działał, ale szanowne Apple zmieniło sobie regulamin i musieli aplikację okroić żeby nie wywalili ze sklepu a ja muszę teraz uważać by jej nie zaktualizować, na Androidzie po prostu bym to olał i zainstalował aplikacje spoza sklepu), brak normalnego systemu
  • Odpowiedz
Boże ty miałeś kiedyś ten telefon


@TomekRazDwaTrzy: miałem 3g w 2007, pozniej jakos z 5 lat temu znowu go kupilem(3gs), ot tak zobaczyć jak to było (stary ip to śmiech, nawet powiadomienia push nie działały i trzeba było kombinować jakieś cuda wianki < aktywacja karta z kraju pochodzenia>, do tego gps łapał dokładność na poziomie 50 metrów, ale to raczej wina egzemplarza) i za jak dojade chcieli pieniądze.

czytaj #!$%@? a nie się plujesz
  • Odpowiedz
@Thunderlane: ładnie to opisałeś mnie najbardziej boli brak systemu plików. reszta raczej do przełknięcia. Kiedyś jeszcze iOS wygrywał szybkością działania od kilku lat telefony z androidem stoją na podobnym poziomie.
  • Odpowiedz
@Thunderlane najbardziej boli brak współdzielonego systemu plików. iOS to niestety kastrat funkcjonalny. Brak możliwości pobrania pliku bezpośrednio z przeglądarki i późniejszego otwarcia dowolną inną apka to jakiś absurd. Na andku pobieram sobie film i server FTP czy webdav mi to pięknie udostępnia do kodi. Na iOS nie ma działającego serwera FTP lub czegokolwiek podobnego.
  • Odpowiedz
@koferdam_bezpieczenstwa: pierwszy tydzien, pytam znajomą ktora na ajfonach od zawsze jak tu do maila zalaczyc zdjecie... "to sie inaczej robi". do napisanego juz maila nie dalo sie nic dodac, trzeba bylo zaczac od tego pliku i zrobic "share by email" i dopiero wtedy pisac wiadomosc. no a jak chcesz wyslac kilka zalacznikow? a komu to potrzebne?

jakos w 2016 poprawili. to znaczy nie poprawili bo przeciez nic nie bylo zepsute,
  • Odpowiedz