Wpis z mikrobloga

@mikson123 o nie... Nie szanuje...

Co prawda poznałam trochę fajnych ludzi ale jednak o wiele lepiej jedzie się w bezprzedziałowym. Tam masz dwa siedzenia i koniec. A jak na tych 4 w przedziale siada 3 osoby otyle i ja to boję się że mnie wchlona i stanę się ich integralną częścią. Lub wsiada Janusz z Grażyna i ich dziecko które nie ma za grosz kultury i drze ryja i #!$%@? kiełbasę i
  • Odpowiedz
  • 8
@dorotka-wu: ja, mimo że dość regularnie jeżdżę TLK, nigdy nie trafiłem na żadnych Januszy z dziećmi, otyłych itd. Jest za to dużo więcej miejsca na nogi niż w bezprzedziałowych co jest dla mnie wygodniejsze przy wzroście 190 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mikson123 no co ty... Jak wsiadzie 8 osób to już w ogóle miejsca nie ma... A co do takich dziwnych historii może za mało jeździsz albo na mało ufzeszczanej trasie. Na mojej trasie jest trójmiasto, Słupsk itp więc sporo Januszy na wakacje
  • Odpowiedz
@mikson123 na trasie łódź -warszawa zawsze w przediale trafiali mi się warszaffscy biznesmeni, ktorzy w podróży, musieli przeprowadzać bardzo ważne rozmowy biznesowe. Nie lubię.
  • Odpowiedz
@mikson123 gówno najgorsze ten typ wagonu. Siedziska krótkie a jak siądzie ktoś naprzeciwko to o miejscu na nogi można zapomnieć. Podobnie jeśli inny pasażer jest na miejscu obok, wtedy robi się ciasno również na wysokości ramion. Dodajmy do tego #!$%@?ą wentylację lub często jej kompletny brak i smród wnętrza, które przeważnie ma już dobre kilkadziesiąt lat. Szkaluję.
  • Odpowiedz
@mikson123: nie szanuję ani trochę żadnych pociągów. Te podspółki kolejowe powinni #!$%@?ć w kosmos razem z tymi zasyfionymi pociągami. Nienawidzę i gardzę.
  • Odpowiedz
@mikson123: są beznadziejne. Kopie się pasażera na przeciwko albo robi jakieś dziwne akrobacje między jego nogami; jak się nie siedzi przy oknie to gdy któryś ze współpasażerów chce wysiąść to trzeba nogi podkulić, a ze często w pociągu się śpi to znaczy wyrywanie ze snu; cudze bagaże nad Twoją głową i zawsze się boję, ze wsadzając je na polke ktoś je upuści na mnie albo będzie mi kapać błoto z kołek.
  • Odpowiedz
Jest za to dużo więcej miejsca na nogi niż w bezprzedziałowych


@mikson123: No chyba nie. Jak ci usiądzie na przeciwko jakiś waleń to ni #!$%@? nie ma miejsca na nogi.
  • Odpowiedz