Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mać. Wczoraj widziałem się z moim znajomym z podwórka, który związał się z karynką fryzjerką 20 lvl. Tak sobie gadamy co u nas, aż temat zszedł na pracę. Okazało się, że ta jego karynka po skończeniu szkoły zatrudniła się w jakimś salonie fryzjerskim i po kilku miesiącach robienia na czarno dostała umowę. 3,5k na łapę w dziurze 10k mieszkańców. A po jakimś czasie albo otworzy swój zakład albo pójdzie do większego miasta i dostanie więcej. A ja? Ledwo 2,2 k w dużym mieście, w pracy której nie lubię i nie mam raczej szans na dużo więcej... Nie trafiłem z kierunkiem studiów i teraz są tego efekty. Po #!$%@? mi były te wszystkie studia, staże itd?! Trza było iść do zawodówki tak jak ta karynka.
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!
#praca #zarobki #przegryw #boldupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#!$%@? mać. Wczoraj widziałem się z...
źródło: comment_aQ2mHXZ8QxuS1cKj5Tc6m7TBH6MPEhIl.gif
  • 62
Bardzo piecze : Dzisiaj podobną rzecz opowiadałem kuzynowi. Kolega z podwórka, zawada, trochę patola może ale może nie. Niezbyt bystry. Pracuje w jakimś salonie w galerii. Jak zobaczyłem na insta, że 3cie wakacje spędza na Majorce skacząc z jachtu na główkę do krystalicznej wody to usłyszał 4 razy mój pękający ból dupy okrazajacy świat xdd

Zaakceptował: sokytsinolop
MętnaElfka: Znam kosmetyczkę która otworzyła gabinet za hajs z dotacji, a teraz ma tyle klientów ze 3 pracownice nie wyrabiają z pracą.

Koleżanka fryzjerka, terminy na 3 tygodnie do przodu, #!$%@? od rana do wieczora.

Ja, fizjoterapeuta, pracuje 4 dni w tygodniu ( piątki wolne bo lubie długie weekendy). Na rąsie ok 8 tysów. Mógłbym wiecej ale nie chce mi sie poswięcać dla pracy kosztem rodziny.

Pozdro, wystarczy mieć "fach w