Wpis z mikrobloga

- przeciętny facet ma do zaoferowania tyle co przeciętna kobieta, czyli nic szczególnego, w obu płciach zdarzają się wybitne jednostki o niezwykłej wiedzy, zainteresowaniach, charyzmie
- i przeciętnego mężczyznę, i przeciętną kobietę będą interesować osoby o krateczkę wyżej, powtarzam, interesować, bo miłość nie wybiera i jeżeli się na nią otworzyć to czasem padnie na człowieka, który zupełnie nie wpasowywuje się w nasze gusta, ponieważ człowiek (kontrowersyjna teze here - i kobieta, i mężczyzna), nie jest algorytmem tindera, tylko złożoną istotą
- pociąg seksualny jest ważny, ale nie najważniejszy, bo ważne jest również żeby mieć w partnerze przyjaciela na którym w 100% można polegać, niektórzy dojrzewają wcześniej do tej wiedzy tajemnej i tworzą poważne związki na początku swoich lat dwudziestych, niektórzy muszą się najpierw poturbować, poruchać (i kobiety, i mężczyźni) i wtedy objawia im się ta wiedza tajemna i szukają bezpiecznej przystani (i kobiety, i mężczyźni)
- w każdym wpisie szkalującym kobiety/mężczyzn można łatwo zamienić słowo określające płeć na słowo "człowiek" i będzie to miało dokładnie tyle samo sensu, tylko że nie będzie już takie kontrowersyjne i łykane bez zastanowienia
- po co ten tekst? bo jak widzę po ostatnich wpisach, trzeba wam relacje międzyludzkie od podstaw tłumaczyć

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vikinggg: jakiej pracy? Masz pracę to znajdujesz miłość? Czy co? Ja się zakochiwałam w ludziach właśnie za ciekawe rozmowy i poczucie, że ten drugi człowiek cię rozumie. Nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że przez rozmowę miałam na myśli "rozmowę o pierdołach" - właśnie chodzi o rozmowę konstruktywną, gdzie uczysz się swojego partnera, poznajesz, wspierasz, aktywnie rozwiązujesz ciągle pojawiające się problemy ;-)
Co do ostatniego - chyba oczywiste jest,
  • Odpowiedz
jakiej pracy? Masz pracę to znajdujesz miłość?


@SillySweet: praca w zwiazku, obowiazki, czyny, a nie slowa, slowa i pitolenie kotka za pomoca mlotka. jakos jak z ta sama plcia rozmawiasz to sie nie zakochujesz, a z plcia przeciwna tak, czyli to nie jest czynnik ktory wprawia w zakochanie. zakochujesz sie w czyms innym, na innej podstawie. rozmowy dobre lub nie to moze byc element dodatkowy, ale nie podstawowy.

Nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że przez rozmowę miałam na myśli "rozmowę o pierdołach" - właśnie chodzi o rozmowę konstruktywną, gdzie uczysz się swojego partnera, poznajesz, wspierasz, aktywnie rozwiązujesz ciągle pojawiające się problemy
  • Odpowiedz
@vikinggg: ale ja nigdzie nie napisałam, że masz sobie pogadać, a w rzeczywistości robić coś innego i nad związkiem nie pracować. Dopisałeś sobie jakąś własną interpretację moich słów.

to by zaden dobry rozmowca nie miał problemu z posiadaniem milosci w zyciu.


No właśnie nie znam takiej osoby, która by umiała zafascynować rozmową i nie mieć powodzenia w miłości. Nawet Stephen Hawking nie ma problemów z miłością
  • Odpowiedz
No właśnie nie znam takiej osoby, która by umiała zafascynować rozmową i nie mieć powodzenia w miłości


@SillySweet: to masz mnie. mi dziewczyny mowia ze jestem super interesujacy, gadatliwy, dobry, super chlopak! tylko konie krasc, umie duzo, naprawia duzo. ale jak przychodzi co do czego to wybieraja innych, wyzszych, z fajniejszym zarostem, wlosami gestszymi. nie robmy z siebie istot takich wrazliwych, wiadomo ze chodzi o wyglad, bez wygladu bedzie aseksualna milosc przyjacielska.

Jeszcze się taki na ziemi nie urodził, który bez przeżycia czegoś od razu wie czego chce. Czasem jak człowiek dostaje to co chce i zawsze o tym marzył okazuje się, że to jednak nie to i wcześniej bez tego składnika było mu
  • Odpowiedz
@rijana coś ci się koleżanko pomyliło. Tutaj na wypoku każdy facet ma ciekawą pracę za grube hajsy, pełno pasji które starannie realizuje. A każda kobieta to k---a, utrudnia samorealizacje swojemu facetowi i tylko czeka na erazmusowego kutasa.
  • Odpowiedz
@rijana: zebrałaś dużo plusów, chociaż twój wywód to stek bzdur. Nie będę rozkładał tego czegoś na czynniki pierwsze, bo @Usmiech_Niebios zrobił to pierwszy. Jeśli wpis przyczyni się do zmniejszenia nienawiści pomiędzy dwoma płciami na wykopie, to masz i mojego plusa.
  • Odpowiedz
@rijana: Dobra, napisałaś to. Przeczytałem to.
I teraz pytanie co dalej? Jak ta wiedza o której tutaj się od Ciebie "dowiedziałem" ma wpłynąć na moje życie? Napisałaś pewien truizm. I co? I tyle. Nie wiem w jaki sposób przynajmniej mnie miałby taki Twój tekst pomóc :)
  • Odpowiedz
o dobrą wartościową kobietę trzeba się starać i to często każdego dnia


@Sarza01: Rzadko się zdarza by kobiety to doceniały. Poza tym często się odsuwają gdy mężczyzna stara się za bardzo. To niestety tak nie działa jak piszesz. Można albo przywyknąć do dziwactw kobiet, albo nie wiązać się na poważnie, trzeciej opcji nie ma.
  • Odpowiedz