Wpis z mikrobloga

No i muszę się wyżalić: w szatniach na basenach do szału doprowadzają mnie faceci 50+ poruszający się tam nago. Czy tym starym zbokom wydaje się, że ludzie chcą natykać się na ich obwisłe jaja i pomarszczone tyłki? Mają przebieralnie, ręczniki więc niech ich używają. Co normalnemu człowiekowi pozostaje w takiej sytuacji - albo chodzić sztywno próbując wzrokiem uniknąć tego widoku, albo zachowywać się ,,swobodnie" i narażać swoje poczucie estetyki na szkodę.

W damskich szatniach też tak jest? Chociaż w Polsce nie jest chyba najgorzej. Byłem kiedyś w Tatralandi na Słowacji, przed wejściem na baseny poszedłem do natrysków dla mężczyzn, a tam wszyscy nadzy, benis na benisie, od ~7 letnich dzieci do starych ludzi. Dyskretnie się wycofałem.

#zalesie #gorzkiezale #basen #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 10
  • Odpowiedz
@wjtk123: Tez bylem w Tatralandii i tez byl las penisow w szatni to sie chyba nazywa po niemiecku czy cos, ale #!$%@? razi w oczy. Jak ktos juz tak lubi to rozumiem wyjsc spod prynica przejsc sie nago, ubrac i do domu ale te #!$%@? sie zachowywaly jakby w szatni bylo przyzwolenie na machanie knaga czyli wydzisz goscia - czyta gazete a penis zwisa przez szpary w lawce, dalej stoja
  • Odpowiedz
  • 0
@wjtk123 stare młode chude grube zwisłe i jędrne. Normalka. Takie miejsce, przyzwyczaj się.
Tak jak w szpitalu łażą w kapciach, z rurkami wystającymi z ciała, sikaja do kaczek czy wyglądają jak zombie po operacjach. Tam się tak wygląda. Takie miejsce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ozdoba na basanie jednak nie stanowi żadnego problemu owinięcie się ręcznikiem albo korzystanie z przebieralni. Jeżeli ktoś mimo tego eksponuje swoje intymne części, to mnie od razu kojarzy się to z ekshibicjonizmem, czy nawet podejrzeniem o skłonności pedofilskie. W końcu z tych szatni korzystają też dzieci, często faceci przyprowadzają tam małe córki, bo nie chcą ich posyłać samych do damskich.
  • Odpowiedz