Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Kończy mi się umowa telefoniczna (abonament) i mogę przedłużyć umowę. Korzystam z HTC Desire 620, jednak już za bardzo irytujące jest jego przycinanie się (ma 2 lata, więc i tak dobrze) i postanowiłem wymienić telefon na coś lepszego.

Do tej pory operator zaproponował mi LG K10 (2017) (~320 zł wyjdzie), sam myślałem o używanym 5S(~725 zł używany), a kolega polecił xiaomi redmi (~600zł ten z 4GB).

Na LG stać mnie teraz, a na dwa kolejne musiałbym poczekać do października, żeby odłożyć hajs.

Co Wy Mireczki polecacie? Który z tych czy może coś innego?

#telefony #xiaomi #technologia
  • 14
@adrian22: sprawdz na play 24 ile miesiecznie ciagnesz netu tak rzeczywiscie.
W play masz za 25zl/miesiac oferte unliimited +8gb, zobacz czy to + ewentualnie jakis pakiet dodatkowo platny nie wyjdzie lepiej.
Oraz zweryfikuje ten nielimitowany internet, bo lejek na bank sie kiedys wlacza.
@PurpleHaze: teraz mam pakiet 4GB, nie umiem wyrobić nawyku korzystania z WI-Fi wszędzie, gdzie jest i często brakuje. Dodatkowo wielu rzeczy (yt chociażby) unikam.

To 25zł/msc +8GB to karta czy mix? Jak to wygląda z wzięciem telefonu? Orientujesz się czy szukać na stornie playa?
@adrian22: play na karte unlimited jesli chcesz karte, all free + 8GB
Jesli chcesz zostac na abo to na forum telepolis.pl jest opis jak ugrac przy skladaniu wypowiedzenia umowy, wtedy ten pakiet nazywa sie formula solo M i masz wszystko free plus te 8GB netu.

Sa troche lepsze oferty jesli nie musi to byc play, ale to moze ktos podpowie, albo patrz w tag #tabelkigsm.

Nie wiem jak to wyglada
@adrian22 karta, żadne mixy. A telefon we własnym zakresie. Więcej internetu w ofercie na karcie jest w Orange. Sprawdź. Co do telefonu to nie napisałeś do czego go używasz, więc trudno doradzić.
@edwin20: z bardziej "wymagających" aplikacji to endomondo (teraz gubi mi strasznie sygnał GPS, co jest irytujące), jestem na próbnym netflixa, więc pewnie też trochę filmów przez niego poleci +standardowo (fb,messenger,spotify,jakdojade,maila,chrome)
@adrian22 zwykle jest tak że w banku ustawiasz zlecenie stałe doładowania telefonu a u operatora włączasz taryfę z cyklicznym uruchomieniem, czyli odnawia się co 30 dni jak masz wystarczającą ilość środków na koncie, które dostarczasz zleceniem stałym w banku.