Wpis z mikrobloga

#assettocorsa
Zauważyłem, że na steam jest przecena na assetto corse wraz z dodatkami więc chciałbym skorzystać z okazji i dokonać zakupu, ponieważ długo czaiłem się na tą grę ale najpierw mam parę pytań.
1. Jeżeli zdecyduję się na zakup niskobudżetowej kierownicy z kątem obrotu 270 stopni to czy w grze będę mógł jakoś ustawić aby te obroty były 1:1.
2. Jakie kierownice polecacie w cenie do 500zł?
3. #acleague Aby zapisać się w przyszłości na jakieś turnieje, wyścigi wystarczy mieć samą grę czy też jakieś dodatki? (Bo widzę, że sporo tego jest)
Dodam, że jestem zielony jeżeli chodzi o sprzęt typu kierownice i takie tam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 23
@manix93: Jeszcze zapytam jak to jest z tym kątem 270, w grze ustawiamy to jakoś, żeby obrót kierownicy w naszych rękach pokrywał się z obrotem kierownicy w grze?
@radd00: Tylko wiesz, jak dorwie za 350-400zł DFGT spoko, ale jak kolega ma budżet 500zł i może znaleźć G25/G27 to na pewno będzie bardziej zadowolony z tej drugiej opcji. Nie wiem jak w DFGT ale w DFP pedały były tak kiepskie, że szkoda gadać.
@radd00: @manix93: Jako, że będzie to moja pierwsza kierownica zdecyduję się raczej na Logitech Driving Force GT bo widzę na olx, że właśnie tak do 400 zł idzie dorwać, a resztę kasy wydam na dodatki bo z tego co czytam na tagu to parę jest obowiązkowych.
@manix93: Chyba te same są co w DFP. Generalnie to ciut lepiej wypadają od tych wszystkich Tracerów i innych cudactw, ale idzie się przyzwyczaić. Tak jak pisałem wcześniej - jak ktoś jest początkujący i nie miał wcześniej kontaktu z wyższą półką to powinny starczyć