Wpis z mikrobloga

@NewEpisode:
1. ustawiłeś się w jego martwej strefie
2. nie wziąłeś w ogóle pod uwagę tego, że może się tak zachować
3. jak już wymusił, to odbiłeś w lewo, przez co mogłeś wpaść na auto, które jechało drugim pasem albo wpaść w poślizg

Jak nie wyciągniesz wniosków z tej sytuacji, to kiedyś zostaniesz dawcą organów.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: dzisiaj jakaś dziewczyna wymusiła mojej, przejechała przez dwie linie ciągłe w poprzek drogi, po drodze zatrzymując się w połowie, jechała oczywiście poobijanym Fiatem Punto. Szkoda, że nie mieliśmy włączonej kamerki akurat
  • Odpowiedz
Chyba założe swój własny tag albo kanał na youtube z filmikami z kamerki. Co powiecie?


@NewEpisode: Pomijając winę tego kolesia, to takie rzeczy na drodze to ma być coś nadzwyczajnego? Jakbym jeżdżąc spuszczał się nad czymś takim tak jak ty, to by mnie chyba krew zalała po pierwszym 1k km. Naucz się, że na drodze trzeba przewidywać, że inni ludzie to debile.

A ten kanał to chyba byłby konkurencją dla
  • Odpowiedz
  • 0
Chwilę mnie nie było a tu się zbiorowisko wzięło xD

Zarzucanie mi że zrobiłem to specjalnie żeby mieć filmik na kamerce, nazwanie mnie "sfrustrowanym zjebem w Seicento na lpg", że zrobiłem to specjalnie, czy jestem dumny że się trzymam gościowi w martwym punkcie (tak #!$%@?, specjalnie XD)

Wykop nie zawodzi.
  • Odpowiedz
Pytanie do debili twierdzacych, że powinien go puścić: jaki przepis nakazuje zrzeknięcie się pierwszeństwa, gdy tylko jakiś pajac w starym trupie z lusterkami ustawionymi na karoserię swojego samochodu włączy kierunkowskaz? A może chodzi o kulturę na drodze? Ale o jakiej kulturze tutaj mówić, skoro gość ma przed sobą przynajmniej kilkaset metrów pasa? To on zmienia pas i to on ma się dopasować, nie odwrotnie, bo pan Janusz juz włączył kierunkowskaz. #!$%@? debile
  • Odpowiedz