Wpis z mikrobloga

@Namenick: Jak się znajdzie jakiś ekspert ktory potrafi określać prędkość po liniach to zobaczysz że nie jechałem szybciej niż 100km/h, 80-90 max podejrzewam. Do tego zobacz kiedy facet włączył kierunek.
  • Odpowiedz
to zobaczysz że nie jechałem szybciej niż 100km/h, 80-90 max podejrzewam.


@NewEpisode: Nie ma potrzeby... To co koleś odwalił - lol. I tyle. Ewidentnie cię nie widział - "martwy punkt"?
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Nie mówię że jechałeś za szybko, od drugiej sekundy było widać że chce zmienić pas, mogłeś po prostu odpuścić i pozwolić mu wjechać, ale lepiej krzyczeć #!$%@? i szukać aprobaty dziewczyny.
  • Odpowiedz
@Namenick: na kamerce otoczenie wygląda całkowicie inaczej niż za kierownicą, uwierz mi :) @NewEpisode spokojnie mógł nie widzieć co facet #!$%@?, a ten gość też mógł nie widzieć mirka w lusterku, zdarza się.
  • Odpowiedz
ale nie jest to mój obowiązek


@NewEpisode: Twoim obowiązkiem jest unikanie kolizji.
Swoim szarpnięciem w lewą stronę mogłeś wystraszyć kierowcę za tobą na lewym pasie, mokra nawierzchnia, niewiele trzeba aby wpaść w poślizg.
Ale spokojnie, abstrakcyjne myślenie i przewidywanie sytuacji przychodzą z czasem, obyś do tego czasu zabił tylko siebie a nie przy okazji kogoś innego.
  • Odpowiedz