Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski by rozwiazac jeden z tematow #tfwnogf. Czy wg. Was facet przykładowo 169 cm moze byc atrakcyjny zakładajac ze nie ma zadnych zaburzen psychicznych, jest pewny siebie, szarmancki,dobrze ubrany itd. itd. Tylko ta jedna cecha odstaje od normy.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#depresja #codziennyshenzhou #tfwnogf #karakan #zwiazki

Jak wyzej.

  • Tak, może być. ( rozowy ) 27.0% (64)
  • Nie ma szans. ( rozowy ) 21.9% (52)
  • Niebieski ( sprawdzam ) 51.1% (121)

Oddanych głosów: 237

  • 16
@JackNewLife: Mam tak samo jak Ty. Obecnie bez różowego, jednak już po 3 związkach i żadna nie była poniżej 7/10.
Teraz najlepsze - mam znajomego którego wzrost jak sam żartuje jest dopiero drugą wadą bo jest do tego jeszcze... RUDY :D
Myślisz że on ma jakieś kompleksy? Nie.
Czy ma dziewczynę? Tak, w dodatku cholernie zazdrosną o niego, że ma u nas ksywkę "ruda lwica" :D
U siebie zauważyłem 200% wzrostu
@JackNewLife o ile nie jest niższy :)
Ale myślę ze nie wzrost robi atrakcyjność, a całokształt, co z tego jak ubrany elegancko a twarz jak parking dla ciężarówek i na odwrót, ubiór niechlujny a z twarzy fajny to tez nie idzie w parze
@Egribikaver: Zgadzam się z Toba. Sam mialem przez dluzszy czas dziewczyne i nie miala z tym problemow. W prawdzie jakis czas temu sie rozstalismy ale jestem zwyczajnie ciekaw jak to wyglada na prawde, a nie od wykopowych mędrcow.

@Nooiiizy: Wiadomo wiadomo, chociaż no niezaprzeczalnie dziewczyny jakos na to bardziej patrza. Ta ankieta tylko miala pokaza jak bardzo i gdzie sa granice. Nie jest tak zle jak sie okazuje. ( ͡
@JackNewLife wiesz, to pewnie jest tak, ze w necie pisza ze im to nie przeszkadza, ale tak to by nie chciały takiego, czy cos :) ani szpilek założyć ani nic. Ja mam niebieskiego w nieco wyższym wzroście, ale sama mam te 170. Szpilek nie nosze, wiec nie przeszkadza mi to, byle by nie był niższy :)
@JackNewLife: Są różowe które lecą TYLKO na wysokich tak jak są kolesie co lecą tylko na długonogie blondynki z miseczką C.
Teraz popatrz z perspektywy faceta - co się stanie jeżeli taki typ co poleciał głównie na wygląd i ma laskę 9/10, spotka pewnego dnia różowego 10/10? Sam sobie odpowiedz.
Chyba tak samo jest z kobietami, które lecą tylko na to żeby facet był wysoki, spotkasz kobietę swoich marzeń to będziesz
@Egribikaver: Zdecydowanie. Też zauważam ze bardzo szybko jestem w stanie robic rzezbe. Od miesiaca chodze na siłkę regularnie i zaczynam widziec efekty. Z tym sie jeszcze nie spotkałem,chociaz na szczescie mam do tego dystans. ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzieki !