Wpis z mikrobloga

14 miesięcy pracy w biedronce na stanowisku kasjer-sprzedawca. W końcu udało mi się wyrwać. Odkąd mam normalną pracę z każdym dniem coraz bardziej dociera do mnie jak nieludzkie warunki pracy zapewnia Jeronimo Martins. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie, opowiedziałabym coś, ale sama nie wiem od czego zacząć. Zapraszam do zadawania pytań - śmiało możecie pytać o syf, kolejki, brak cen i towaru, męczenie klientów o drobne, bhp - chętnie wytłumaczę jak to wygląda od drugiej strony.
#ama #biedronka
  • 183
  • Odpowiedz
@barbituran: Robiłaś pracę dla typowego robola bez umiejętności, wykształcenia i kwalifikacji, więc nie oczekuj luksusów i lekkiej pracy bo każdy może robić to co Ty. Przynajmniej razem z Lidlem zapewniają godne warunki finansowe na umowę o pracę, socjal i benefity. U JanuszaBiznesu w sklepie osiedlowym masz tak samo #!$%@?ą pracę, a dostajesz najniższą i to nie zawsze na UOP.
  • Odpowiedz
@Le_Kuak: Mylisz się. Oni dobrze wiedzą, że MIMO tego syfu, jaki mają, nadal walą do nich tłumy. To po co sprzątać syf? Biedronka opanowała polski rynek i nie mają konkurencji w swoim przedziale cenowym.
  • Odpowiedz
  • 1
Pracowałem jakieś 1,5 roku, nie chce mi się czytać wszystkiego bo juz jednej z pierwszej jest kłamstwo mianowicie, ze jak pójdziesz na urlop to nie Dostaniesz premii. Bzdura dostajesz pomniejszona proporcjonalnie do urlopu... Nie wspominam zle pracy e biedronce. Jak cos to można pytać się.
  • Odpowiedz
  • 1
@worldmaster do 10zl nic sir nie robiło, po 10 opisywalo sie dlaczego taka różnica. Ja nie raz miałem 50zl mniej i nic. Gdyby bylo to często, to jest zawiadamiamy kierownik rejonu.
  • Odpowiedz
@barbituran: W mojej Biedrące jest taka pani która jest chyba chora psychicznie, jak ją widzę to stoję i czekam aż otworzą inną kasę (nawet jak pani ma 3 osoby) to i tak wyjdę szybciej niż stojąc u niej w kolejce. Ma całkowicie wylane co się dzieje, nie obchodzi ją dosłownie nic. Czy wyda klientowi za mało czy za dużo ma to gdzieś, jak skasuje komuś produkt dwukrotnie to mówi żeby
  • Odpowiedz
+: folxux


@barbituran: Czemu tam jest zawsze taki syf? Wszystko #!$%@?, w prawie każdej biedronce, w której byłem. W lidlu jest czysto, a też tylko jedna kasa otwarta i 2 pracowników na sklepie.
  • Odpowiedz
@KCPR Nie rozglaszaj plotek. To są jakieś skrajne przypadki.
10 lat mieszkam w DE i nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

@barbituran W zachodnich Niemczech w każdym supermarkecie wiszą ogłoszenia, że poszukują pracowników. Nie płacą w nich groszy, ani kokosów - nie myślałaś o wyjeździe?
  • Odpowiedz