Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehhh Mirki.. Opowiem wam historię o moim pierwszym razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z moim jeszcze wtedy chłopakiem mieliśmy fajne relacje :) Do momentu jak się nie pokłóciliśmy o coś, on chciał przerwy która trwała tydzień, i jego była która go wcześniej zdradziła przyszła po swoje rzeczy, przy okazji ją wyruchał. Jak się dowiedziałam, płakałam itd, w końcu to była pierwsza miłość a miałam skończone 15, on chyba 21, a tamta dzida miała za rok zdawać maturę.
Wybaczyłam mu naiwna, ale potem to regularnie się powtarzało. Tłumaczył mi, że obie jesteśmy takie podobne do siebie z charakteru, że nie mógł wybrać. O tyle że chwalił jej obojczyki bo miała fajnie wystające (miała anoreksje fu) to moimi cyckami jarał się w #!$%@? XD
no i ja głupia chciałam go odzyskać, a że byliśmy wcześniej razem może tylko z 3mies i mówiłam mu, że na seks nie jestem gotowa to ona miała przewagę, bo ją kolcował, a mnie nie.
W końcu głupia dziewczynka oddała się dla niego (w sumie to nie bolało) i potem kolejny miesiąc, cały grudzień miał 2 cipki na zmianę, bo obie walczyły o niego. Pamiętam ze jak raz u niego przyszłym i ona niespodziewanie przyszła, to zamknął mnie w pokoju a ja wyszłam balkonem na zewnątrz. Wszystko widział jego kolega,współlokator. W końcu ona miała jakieś problemy w rodzinie, bo ojczym chciał ją bić, policja itd, a on że nigdy jej już tam nie zostawi i tak wybrał ją.
Potem stracił mieszkanie, bo w 3 on z lokatorami nie mieli pracy i pozwoliłam na czas ferii mieszkać u mnie, z matką pod dachem. Przyszedł z nią i spali 2 noce aż w końcu ona pojechała do Wawy do dziadków, a on mnie bolcował będąc z nią. Przez takie coś chciałam się zabić (hehehe 15latka i nieudana miłość chce się zabić) cięłam się też, by zdobyć jego uwagę. Potem razem z nią wynajął pokój i przychodzili mnie odwiedzać razem, udając że możemy zostać przyjaciółmi, gdzie mnie to cholernie bolało, ale żyłam z tym.
W końcu kontakt się urwał i widziałam ich parę razy razem. Laska kręciła do mnie gownoburze, że kradnę jej content na instagramie i bym się ogarnęła XD po czym teraz sama mi go kradnie (fucklogic). Najlepsze jest to że teraz widzę, jaki on był brzydki, wyglądał jak typowy żul spod biedry, serio. Miał gówno dredy na głowie które były skręcone przez nią tak #!$%@?, że wyglądało jakby to kupa zlepiała. Teraz natomiast mam fajnego i przystojnego paska a z tamtej historii się śmieję.
#seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 15